کدخبر: ۳۰۱۲۲۴ لینک کوتاه

اثر عملیات موشکی حزب الله بر کمپین انتخاباتی اسرائیل

رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات موشکی حزب الله لبنان، کمپین انتخاباتی خود را متوقف کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، «بنی گانتس» رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی که این روزها با سودای انتخاباتی، ائتلاف سیاسی «کاحول لاوان» یا همان «آبی و سفید» را راه انداخته، پس از حمله موشکی موفقیت آمیز حزب الله لبنان، فعالیت انتخاباتی خود را متوقف کرد.

بنی گانتس، توقف فعالیت تبلیغاتی خود را به دلیل وضعیت اضطراری در جریان حمله موشکی حزب الله لبنان به مناطق مرزی فلسطین اشغالی اعلام کرده است.

توقف فعالیت انتخاباتی گانتس در شرایطی است که کمتر از دو هفته دیگر رژیم صهیونیستی قرار است که شاهد انتخابات زودهنگام پارلمانی باشد و گانتس نیز با تشکیل ائتلافی با دیگر احزاب راست گرا در تلاش برای رقابت با نتانیاهو و شکست او در این انتخابات است.

قرار است انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی 17 سپتامبر آتی (۲۶ شهریور) برگزار شود، اما امنیت و ثبات داخلی این رژیم در نتیجه عملیات موشکی حزب الله لبنان به شدت دچار آسیب شده است.

ساعاتی پیش مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در ساعت 4 و 15 دقیقه به وقت محلی امروز یکشنبه یکم سپتامبر 2019 گروه شهیدان حسن زبیب و یاسر ضاهر یک خودرو نظامیان را در جاده پادگان آفیفیم هدف قرار دادند که بر اثر آن سرنشینان آن کشته و زخمی شدند.

این درحالی است که رسانه‌های صهیونیست از سانسور شدیدی که ارتش این رژیم درباره میزان تلفات و خسارات اعمال کرده است، خبر دادند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند