کدخبر: ۳۰۱۸۱۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
وضعیت هراز و کندوان در روز جمعه

وضعیت هراز و کندوان در روز جمعه

رئیس پلیس راه مازندران گفت: روز گذشته شاهد افزایش حجم تردد به سمت محورهای شمال بودیم که درحال حاضر تردد به‌صورت پرحجم در تمامی محورها جریان دارد.

به گزارش اقتصادنیوز، علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت تردد خودروها در محورهای شمال در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: از روز گذشته شاهد افزایش حجم تردد به سمت محورهای شمال بودیم که درحال حاضر تردد به‌صورت پرحجم در تمامی محورها جریان دارد.

وی افزود: باتوجه به افزایش حجم تردد به سمت شمال بحث محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال از روز گذشته اجرا شد و تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به پیش‌بینی حجم بالای تردد خودروها بحث اعمال محدودیت یک‌طرفه در محورهای هراز و کندوان برای فردا در دستور کار قرار گرفت.

این مسؤول با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی کامیون و کامیونت تا ساعت 24 امروز، 6 تا 24 فردا و همچنین 6 تا 12 روز شنبه، اضافه کرد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع خواهد بود.

قدمی یادآور شد: محور کیاسر نیز باتوجه به حجم بالای تردد مردم بومی و مسافران بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی به‌صورت مقطعی در دستور کار قرار دارد که معمولا روزهای جمعه و ایام تعطیل اجرا می‌شود.

وی در پایان گفت: باتوجه به ایام عزاداری و همچنین افزایش تردد در محورهای شمال لازم است همه دسته‌جات به توصیه‌ها توجه کرده و بدون هماهنگی با ماموران پلیس راه وارد سطح راه‌های اصلی و فرعی نشوند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند