حمایت خواننده پاپ لبنانی از حزب‌الله

کدخبر: 302551
اقتصادنیوز: در پی اتهام زنی سخنگوی ارتش اسرائیل به جنبش حزب الله با استناد به سروده یکی از خوانندگان عرب، رویارویی سیاسی و نظامی بین اسرائیل و لبنان به عرصه هنر کشیده شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا بنابر اعلام شبکه "سی.ان.ان" عربی، "اویخای ادرعی" سخنگوی ارتش اسرائیل با استناد به ترانه "کشور پر کشید" با صدای "راغب علامه" خواننده لبنانی، حزب الله را به سوء استفاده از "سرزمین سروها" متهم و آرزو کرد لبنانی ها نجات پیدا کنند.

اما راغب علامه به سرعت به این سخن، پاسخ داد و گفت: سخنگوی ارتش اشغالگر اسرائیل نخواهد توانست ما را به واکنش نشان دادن بکشاند، زیرا ارزش اینکه افتخار پاسخ به آن را بدهیم، ندارد.

همه ما از جنایت هایی که اسرائیل هر روز در لبنان، فلسطین و سوریه و سایر نقاط مرتکب می شود، با خبر هستیم و در یک کلام "اسرائیل دشمن است".

این در حالی است که در پی سقوط دو پهپاد اسرائیلی در ضاحیه جنوبی بیروت در سوم شهریور ماه جاری، تنش بین لبنان و رژیم صهیونیستی شدت پیدا کرد.

شبکه تلویزیونی "المنار" نیز امروز دوشنبه از سرنگونی یک پهپاد متجاوز رژیم صهیونیستی در جنوب شهرک رامیه لبنان به دست نیروهای مقاومت اسلامی خبر داد.

مقاومت اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد: مجاهدان این جنبش با سلاح مناسب یک پهپاد اسرائیلی را هنگام عبور از مرز فلسطین و لبنان به سوی شهرک جنوبی رامیه، رهگیری کردند، به گونه ای که این پهپاد در بیرون این شهرک سرنگون شد و هم اکنون در اختیار نیروهای مقاومت اسلامی قرار دارد.

تیتر یک
  • نوسان قیمت هزینه وام مسکن چقدر است؟

    هزینه وام مسکن طی روزهای اخیر تقریبا هیچ تغییری نداشته و نرخ سود وام در ۲۰.۵ درصد ثابت مانده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما