کدخبر: ۳۰۲۷۶۶ لینک کوتاه

چرا صفحه اینستاگرام محسن‌رضایی دوباره مسدود شد؟

اقتصادنیوز؛ صفحه اینستاگرام محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که در موج اول انسداد صفحات اعضای منتسب به سپاه پاسداران دو بار از دسترس مخاطبان خارج شده بود، پس از درج مطلبی در انتقاد از زندانی بودن مسعود سلیمانی، استاد ایرانی در بازداشتگاه‌های آمریکا، مجدداً مسدود شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی محسن رضایی، مدیران اینستاگرام دوباره صفحه محسن رضایی را بدون اطلاع یا هشدار قبلی مسدود کردند.

پس آنکه صفحه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در موج اول انسداد صفحات کارگزاران انقلاب اسلامی ایران و سپاه پاسداران دو بار از دسترس مخاطبان خارج شد، پس از درج مطلبی در انتقاد از زندانی بودن مسعود سلیمانی ا استاد ایرانی در بازداشتگاه‌های آمریکا مجدداً حذف شد.

بنابر این گزارش، رضایی در بخشی از مطلب خود درباره بازداشت استاد ایرانی گفته بود: دیروز دانشمندان هسته‌ای ما را ترور کردند امروز دانشمندان سلول‌های بنیادین را زندانی می‌کنند. ولی ملت و جوانان ما راه پیشرفت کشور را بازخواهند کرد.

پایگاه اطلاع‌رسانی محسن رضایی در ادامه اعلام خبر مسدود شدن مجدد صفحه وی در اینستاگرام نوشته  است: این اقدام که از طرفی گویای ضعف دشمن در برخورد با معترضین سیاست های آمریکا به شمار می‌رود از سوی دیگر نشان می‌دهد که بازتاب فوت والده دانشمندی ایرانی که به ستم در زندان های اسیر شده چه میزان آنان را در برابر‌ شعارهای فریبندشان دچار تناقض کرده که راهی جز مسدود سازی صفحه نیافته‌اند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند