جاده چالوس و هراز یک‌طرفه شد/ آخرین وضعیت جاده‌های کشور

کدخبر: 302779
اقتصادنیوز: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از یکطرفه شدن دو محور چالوس و هراز به ترتیب از ساعت ۱۶ و ۱۸ امروز جمعه خبر داد.

چالوس

به گزارش اقتصادنیوز نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا در باره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور اظهار کرد: هم اکنون ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده های ورودی شهر مرزن آباد، هزارچم، سیاه بیشه، پل زنگوله، سه راهی دیزین، گچسر، پمپ بنزین نساء و آسارا نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان گزارش شده است. ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده نارنجستان تا تونل شماره یک نیز سنگین و محدوده های پلیس‌راه لاریجان، آب اسک نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

وی در ادامه درباره ترافیک دو محور قزوین-رشت و فیروزکوه نیز گفت: بر اساس آخرین گزارش‌ها ترافیک مسیر شمال به جنوب محور رشت-قزوین محدوده سه راهی سنگر سنگین و محدوده های عوارضی امامزاده هاشم و رودبار نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است. همچنین ترافیک مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده های تونل شیرگاه، کارسالار، زیرآب، سوادکوه و سفید دارگله  نیز به صورت مقطعی نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه به سنگین شدن بار ترافیکی اشاره کرد و گفت: شاهد سنگین شدن بار ترافیکی در مسیرهای شمال به جنوب محور های شمالی کشور هستیم؛ در همین راستا تردد از ساعت ۱۳ در محور کرج-چالوس و از ساعت ۱۵ در محور هراز تردد به سمت شمال این محورها محدود شده است و در ادامه از ساعت ۱۶ امروز تردد در محور کرج-چالوس در محدوده مرزن آباد به سمت کرج و از ساعت ۱۸ امروز تردد در محور هراز در محدوده رودهن به سمت تهران به صورت یکطرفه در جریان خواهد بود.

رحمانی افزود: هم اکنون ترافیک آزادراه قزوین به کرج محدوده هشتگرد تا پلیس راه مهرشهر و در ادامه از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس، ترافیک آزادراه ساوه به تهران، ترافیک آزادراه قم به تهران محدوده عوارض قم نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت جوی راه‌های کشور نیز اظهار کرد: هم اکنون شاهد بارش باران در اکثر محور های استان گیلان، محورهای کناره، آمل و سوادکوه استان مازندران و محورهای اردبیل-آستارا و اسالم-خلخال استان اردبیل هستیم. همچنین مه گرفتگی همراه با کاهش دید نیز در دو محور اردبیل-آستارا و اسالم-خلخال استان اردبیل ارتفاعات سه محور کرج-چالوس، کیاسر-سمنان و فیروزکوه مشاهده می‌شود.

 

تیتر یک
  • پیش بینی روند بازار سکه

    اقتصاد نیوز: قیمت سکه از ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عقب نشست. تحلیل گران فنی به شدت نگران از دست رفتن مرز ۱۰ میلیون…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید