کدخبر: ۳۰۳۶۸۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
نیروهای نظامی ایران پاسخ سنگینی به دشمنان این سرزمین می‌دهند

پورابراهیمی:

نیروهای نظامی ایران پاسخ سنگینی به دشمنان این سرزمین می‌دهند

اقتصادنیوز؛ محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با غیرت و اقتدار نیروهای نظام جمهوری اسلامی ایران، پاسخ سنگینی به دشمنان این سرزمین داده می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ محمدرضا پورابراهیمی در جمع پرسنل هوانیروز کرمان گفت: با تلاش و مجاهدت پیشکسوتان انقلاب و نسل جدیدی که در عرصه صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه مسائل نظامی کشور پرورش یافتند، جمهوری اسلامی از اقتدار بی نظیری در تاریخ چهل ساله خود برخوردار است.

وی به نیت پاک شهیدان انقلاب و دفاع مقدس در به ثمر رسیدن و ماندگاری جمهوری اسلامی پرداخت و ادامه داد: ارتش، سپاه، نیروهای نظامی و انتظامی امروز بازوان پرقدرت صیانت از انقلاب اسلامی هستند.

محمدرضا پورابراهیمی

پورابراهیمی افزود: امروز در هوانیروز به برکت آزاده ها و مجاهدتهای جوانان خودمان در اوج توان تخصصی حوزه نظامی قرار داریم و این موجب افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها در مواجهه اخیر خودشان در عرصه نظامی گوش مالی سختی از نظام جمهوری اسلامی دیدند و هنوز کینه سرنگونی پهپاد فوق سری آنها در رفتارشان دیده می‌شود.

وی بیان کرد: روزی آمریکایی ها هواپیمای مسافربری ایران را مورد حمله قرار دادند و در کمال بیشرمی به خلبان و فرمانده این جنایت مدال افتخار دادند اما امروز معادله تغییر کرده و پهپاد فوق سری آمریکا توسط نیروهای نظامی ایران سرنگون می‌شود و آنها جرات حرف زدن ندارند.

وی با تقدیر از تلاش نیروهای نظامی ایران علی رغم همه محدودیتها گفت: با غیرت و اقتدار نیروهای نظام جمهوری اسلامی ایران پاسخ سنگینی به دشمنان این سرزمین داده می‌شود.

پورابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود به رفع مشکل زمینهای مربوط به کادر هوانیروز اشاره داشت و گفت: تامین آب و دیگر موارد نیز در دست پیگیری است و همه ظرفیتها و مجموعه اقدامات در بخشهای مختلف به کار گرفته شده است.

وی افزود: در خصوص معیشت و حوزه مسائل حقوق و دستمزد نیروهای نظامی در برنامه ششم نیز بخشی را با سازمان برنامه در حال مذاکره هستیم و بخشی در نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود. 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند