کدخبر: ۳۰۵۴۸۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
استقلال در شب پرحاشیه برنده شد

اولین پیروزی استراماچونی مقابل گل ریحان رقم خورد

استقلال در شب پرحاشیه برنده شد

اقتصادنیوز:دو تیم استقلال و گل ریحان البرز به مصاف هم رفتند و استقلال موفق شد با نتیجه ۳ بر یک پیروز شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین؛ استقلال در اولین بازی خود در چارچوب رقابت‌های جام حذفی موفق شد مقابل گل‌ ریحان پیروز شود و به مرحله یک‌هشتم صعود کند.

ترکیب استقلال:

 سید حسین حسینی، روزبه چشمی، عارف غلامی، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی، داریوش شجاعیان، علی دشتی و مرتضی تبریزی

ترکیب گل ریحان:

حجت صدقی، علی محمدی، سید محسن حسینی، سید امین نظامی‌پور، حمیدرضا دیوسالار، علیرضا ارجمندیان، کیانوش میرزایی، محمد پاپی، مصطفی اکرامی، محمدحسین مهرآزما و محمدامین درویشی

موقعیت‌های حساس:

دقیقه 15: ارجمندیان نفوذ سریعی‌ای را از جناح چپ زمین انجام داد و حرکت در عرض او، با شوت همراه شد و این ضربه با فاصله زیادی به بیرون رفت.

دقیقه 20: قائدی نتوانست از پاس دقیق اسماعیلی که پشت سر مدافعین گل ریحان ارسال شده بود، استفاده کند و توپ بعد از برخورد به این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 24: تبریزی نتوانست از دیوسالار را دریبل بزند و مجبور به شوت‌زنی شد و شوت این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 38: ضربه دقیق و محکم محمد پاپی از راه دور با واکنش سیدحسین حسینی همراه نشد و توپ وارد دروازه استقلال شد.

دقیقه 40: ضربه فرشید اسماعیلی با واکنش حجت صدقی همراه شد و بعد از آن هم دیوسالار توپ را به بیرون فرستاد.

دقیقه 42: ارسال از روی کرنر با ضربه محمد دانشگر همراه شد و بعد از آن توپ به دیوسالار برخورد کرد و وارد دروازه گل ریحان شد.

دقیقه 55: اندکی پس از وصل شدن برق ورزشگاه انقلاب کرج، استقلالی‌ها یک پنالتی به‌دست آوردند که نتوانستند این توپ را به گل تبدیل کنند و مرتضی تبریزی این فرصت را از دست داد.

دقیقه 61: دفع ناقص مدافعین گل ریحان با ضربه فرشید اسماعیلی همراه شد که ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 70: سیدعلی برخورد مشکوک امین درویشی و علی دشتی در محوطه جریمه استقلال را پنالتی تشخیص نداد و دستور ادامه بازی را صادر کرد. 

دقیقه 86: ارسال شجاعیان از روی نقطه کرنر با ضربه سر تبریزی همراه شد و این ضربه با اختلاف کمی از کنار دروازه گل ریحان به بیرون رفت.

دقیقه 93: حرکت فرشید اسماعیلی با پاس در عرض این بازیکن همراه شد و سجاد آقایی دروازه گل ریحان را باز کرد.

دقیقه 113: حرکت زیبای سجاد آقایی با پاس این بازیکن همراه شد و فرشید اسماعیلی هم، پاس این بازیکن را با یک پاس زیبا، وارد دروازه گل ریحان کرد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند