کدخبر: ۳۰۵۵۹۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قاسم سلیمانی: سپاه هیمنه مجهزترین ارتش دنیا را شکست

اقتصادنیوز؛ قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز حصارها برابر اراده سپاه اعتبار و کارایی ندارند، گفت: سپاه هیمنه بزرگترین و مجهزترین ارتش دنیا یعنی ارتش آمریکا را شکست و پوشالی بودن آن را به جهانیان نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ قاسم سلیمانی امروز سه‌شنبه در بیست و سومین مجمع سراسری فرماندهان سپاه اظهار کرد: این نهاد انقلابی و مردمی به اعتبار هویت و پیشینه تاریخی و انقلابی خود، از پایبندی به ارزش‌ها و آرمان‌های دینی و اخلاقی فاصله نگرفته است و روز به روز باید به تقویت و تعمیق رفتار دینی و ارزش مدار بیندیشد.

وی شهدا را الگوها و اسوه‌های واقعی و مجسم پایداری توصیف و با تاکید بر ضرورت اهتمام به آموزه‌های هشت سال دفاع مقدس به عنوان گنجی بی بدیل اظهار کرد: فرماندهان و کارکنان سپاه دارای منهج مدیریتی و رفتاری معین هستند که عمل مقدس، خطرپذیری و جهاد مستمر از شاخص‌ها و معرف‌های آن است.

سرلشکر سلیمانی شهیدان همت، باکری، خرازی، باقری، زین الدین و کاظمی را از جمله تربیت یافتگان مکتب ولایت فقیه و سپاه برشمرد و خاطرنشان کرد: سپاه به برکت این سرمایه‌های جاودانه و برخورداری از خیل عظیم شهدای زنده و پاسدارانی متدین و متعصب به دین و آموزه‌های عاشورا و تاسوعای حسینی؛ خود را فراتر از هر جریان و جناح سیاسی جلودار پاسداری از انقلاب می‌داند.

وی در ادامه تصریح کرد: سپاه به برکت هوشمندی و هوشیاری و پشتوانه مردمی و تبعیت از، ولی فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال گذشته از متن بحران‌های سخت و تاریک فراروی انقلاب اسلامی با سربلندی و عزت عبور کرده و فرصت‌های مهم و بزرگی را برای پیش روندگی انقلاب و پیشرفت کشور ایجاد کرده است.

سرلشکر سلیمانی در ادامه با تبیین وضع جاری منطقه و تحولات راهبردی و اعجاز گون جبهه مقاومت و ضد صهیونیستی و تاثیر آن در معادلات آینده اظهار کرد: راه غلبه بر دشمن هموار شده است، اما پیوسته باید با حکمت عمل کنیم؛ همان گونه که طی ۲۰ سال اخیر با استراتژی و راهبردهای متنوع، دشمن را زمین‌گیر و وادار به شکست کرده‌ایم.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه امروز حصارها برابر اراده سپاه اعتبار و کارایی ندارند، گفت: سپاه هیمنه بزرگترین و مجهزترین ارتش دنیا یعنی ارتش آمریکا را شکست و پوشالی بودن آن را به جهانیان نشان داد.

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند