معاون اقتصادی وزیر کار تغییر کرد/ میرزایی جایگزین سرزعیم شد

کدخبر: 305810
اقتصادنیوز :وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی «حجت اله میرزایی » را به عنوان معاون امور اقتصادی این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز ، حجت اله میرزایی که در سال های ۹۵ و ۹۶ و در زمان وزارت علی ربیعی وزیر سابق این وزارتخانه نیز معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده است، مجدد به عنوان معاون امور اقتصادی منصوب و جایگزین علی سرزعیم شد.

در متن حکم محمد شریعتمداری خطاب به میرزایی آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به سمت  « معاون  امور اقتصادی » وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی منصوب می شوید.

با عنایت به ضرورت حاکم سازی منطق اقتصادی در سیاستگذاری ها و اهمیت انجام اصلاحات ساختاری، انتظار دارم ضمن بهره گیری از کارآمدترین راهکارها و ابزارهای موجود، تعاملات موثر با نهادهای ذیربط و مجموعه سازمان های وابسته، نسبت به راهبری هرچه شایسته تر سیاست های اقتصادی وزارتخانه اقدامات موثرتری را به عمل آورید.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی)  و با  رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

وی دکترای اقتصاد است و عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران، معاون دانشگاه علامه طباطبایی، معاون استانداری سیستان و بلوچستان و مدیر طرح توسعه محور شرق را می‌توان از جمله سوابق آن اشاره کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما