کدخبر: ۳۰۵۹۲۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جانشین انتظامی ایلام خبر داد:

پارک خودرو در خیابان های مهران ممنوع شد

جانشین انتظامی ایلام با بیان اینکه زائران اربعین از پارکینگ های مستقر در ورودی شهر مهران برای پارک خودرو استفاده کنند، بر لزوم برقراری نظم و امنیت توسط پلیس در این ایام تاکید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ شهاب عزیززاده عصر پنجشنبه در جلسه قرارگاه اربعین، اظهار داشت: برنامه ریزی خوبی در جهت تامین امنیت و نظم ترافیکی در ایام اربعین توسط پلیس اندیشیده شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه پلیس راه و راهور باید از پارک خودروها زائران در خارج از محوطه پارکینگ و همچنین کوچه و خیابان های شهر مهران جلوگیری کنند، افزود :در این راستا برنامه‌ریزی های لازم انجام شده تا بتوانیم شاهد ترافیک روان در شهرمهران باشیم.

وی با توجه به حضور شبانه روزی نیروهای پلیس در ایام اربعین، خاطرنشان کرد: برخورد با خودروهای دست فروش در حدفاصل پل زائر تا پایانه مرزی به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار دارد.

سرهنگ عزیز زاده با اشاره به بلوک بندی های انجام شده در جهت استقرار نیروهای انتظامی در مهران، تصریح کرد:نیروی انتظامی همانند سال‌های قبل با مشارکت سازمان های دخیل در این امر مهم وظیفه خدمت‌رسانی و تامین نظم و امنیت زائران را به خوبی انجام خواهد داد.

جانشین انتظامی استان به زائران توصیه کرد: با توجه به شلوغی محورهای مواصلاتی استان در ایام اربعین با ارامش رانندگی و حتی الامکان جهت انتقال به پایانه مرزی مهران از ناوگان عمومی استفاده کنند و هنگام ورود به شهر مهران از پارک کردن خودرو های خود در جلوی درب منازل مردم و یا کوچه خیابان‌های شهر مهران خودداری کنند.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند