کدخبر: ۳۰۵۹۶۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بازگشت برنی سندرز از تخت بیمارستان به مناظره‌های انتخاباتی

اقتصادنیوز:«برنی سندرز» در مناظره بعدی دموکرات‌ها شرکت می‌کندبا گذشت یک روز از انتشار خبر بستری شدن برنی سندرز نماینده ایالت ورمونت در سنای آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ به دلیل مشکل قلبی و لغو کلیه فعالیت‌های انتخاباتی او تا اطلاع ثانوی، ستاد انتخاباتی او اعلام کرد که او در مناظره بعدی نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شبکه «سی‌ان‌بی‌سی»، ستاد انتخاباتی برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت و نامزد سوسیال- دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۹ آمریکا با اعلام بهبودی حال سندرز خبر داد که او در مناظره بعدی نامزدهای دموکرات که قرار است ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) برگزار شود، حضور خواهد داشت.

ستاد انتخاباتی سندرز با صدور ایمیلی به این شبکه آمریکایی افزود: «فعالیت‌های انتخاباتی (سندرز) طبق برنامه ادامه دارد و او در مناظره خواهد بود».

در ایمیل ارسالی ستاد انتخاباتی این نامزد شناخته شده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به جزئیات بیشتری اشاره نشده است.

عصر چهارشنبه (دیروز) به وقت تهران بود که رسانه‌های آمریکایی از بستری شدن برنی سندرز ۷۸ ساله و لغو تمام فعالیت‌های انتخاباتی او به دلیل مشکل قلبی خبر دادند.

«جف ویور» مشاور ارشد این سناتور و نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه روز گذشته گفته بود: «سناتور سندرز در جریان کارزار انتخاباتی عصر روز گذشته دچار درد در ناحیه قفسه سینه شد. بعد از ارزیابی پزشکی و آزمایش مشخص شد که یک شاهرگ او دچار گرفتگی شده بود و (پزشکان) با موفقیت دو استنت نصب کردند».

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند