کدخبر: ۳۰۶۳۷۶ لینک کوتاه

پاسخ آذری‌جهرمی به ادعاهای «مینامهرنوش»

اقتصادنیوز؛ به دنبال ادعای مینا مهرنوش مدیرعامل برکنار شده رایتل در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: اگر ایشان (مینا مهرنوش) مطلبی دارند حتما آن را به دستگاه‌های نظارتی بدهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ مینا مهرنوش مدیرعامل برکنار شده رایتل در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها مدعی شده است که دغدغه وزیر ارتباطات نه مدیریت وی یا کس دیگر نیست بلکه ایشان نگران روشن شدن وضعیت گذشته رایتل است. وی گفته است که  من به صورت قانونی حکم مدیرعاملی را داشتم اما سازمان تنظیم مقررات با دستور شبانه آقای جهرمی مصوبه‌ای را عجولانه و غیرکاشناسی تنظیم کردند که با دستور موقت دیوان عدالت اداری متوقف شده است.

مهرنوش وزیر ارتباطات را خطاب قرار داده و اظهار کره است که وزیر ادعا می‌کند که مدیرعامل یک اپراتور باید کارشناس فنی باشد در حالی که خود ایشان که وزیر ارتباطات هستند، سابقه تخصصی به غیر از عضویت در هیئت مدیره رایتل ندارند.

امروز محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه بازدید از شتاب‌دهنده کودک آنلاین در پاسخ به خبرنگار ایلنا که پرسید واکنش شما نسبت به سخنان مینا مهرنوش چیست، گفت: من اظهارنظر ایشان را نشنیده‌ام و مطلع از آن نیستم.

وی اظهار کرد: اما اگر خانم مهرنوش مطلبی دارند حتما به دستگاه‌های نظارتی بدهند.

وزیر ارتباطات از ارائه توضیحات بیشتر در خصوص برکناری مینا مهرنوش مدیرعامل رایتل خودداری کرد.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند