کدخبر: ۳۰۶۴۴۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دروغ بزرگ ملانیا ترامپ

دروغ بانوی اول ایالات متحده، ملانیا ترامپ در مورد دانستن چندین زبان خارجی آشکار شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اسپوتنیک، همسر رییس جمهور آمریکا پیشتر اظهار کرده بود که وی به چندین زبان اروپایی، از جمله آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و صربی کرواتی مسلط است.

یک  زبان شناس آمریکایی، سخنرانی های عمومی ضبط شده همسر رئیس جمهور ایالات متحده را تجزیه و تحلیل کرده و متوجه شد که بیشتر اوقات، ملانیا ترامپ خود را محدود به انگلیسی و همچنین زبان اسلوونیایی که زبان مادری اوست، می کند.

ملانیا ترامپ خبر ساز شد
© AFP 2019 / SAUL LOEB

وقتی بانوی اول از مدرسه ای در پاریس بازدید کرد و با دانش آموزان صحبت کرد، او فقط به زبان فرانسوی به بچه ها خوش آمد گفت. علاوه بر این، به گفته این زبان شناس، ملانیا ترامپ در اجلاس G7 در هنگام گوش دادن به سخنان امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه، از مترجم استفاده کرد.

علاوه بر این، در حین مراجعه به بیمارستان کودکان در ایتالیا، وی با بیماران به زبان محلی فقط سلام و احوالپرسی کرد و چند عبارت محاوره ای بیان کرد، و پس از آن او به انگلیسی صحبت کرد. وی همچنین خاطرنشان کرد: "همسر رئیس جمهور آمریکا حتی در سلام کردن هم اشتباه کرد."

Daily Express می نویسد که شک و تردید در مورد دانش بانوی اول آمریکا در مورد زبان ایتالیایی پس از دیدار ترامپ با پاپ در واتیکان بوجود آمده بود. بدیهی بود که بانوی اول برای فهمیدن آنچه پاپ می گوید، به مترجم نگاه می کند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند