کدخبر: ۳۰۶۷۳۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

استقبال کم آقایان از بازی تیم ملی فوتبال؛ ایران - کامبوج با افزایش حضور بانوان؟

​اقتصاد نیوز:سهم آقایان در استقبال از بازی تیم ملی در ۲۶ جایگاه فقط کمی بیشتر از بانوان در ۴ جایگاه است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایلنا، بازی ایران کامبوج به لحاظ اینکه بعد از مدت‌ها با حضور بانوان در ورزشگاه همراه است از هر جهت دیدار خاصی است و در روزهای اخیر در مورد نحوه بلیت فروشی این بازی و میزان استقبال از آن صحبت‌های زیادی مطرح شده است.

در سامانه فروش بلیت ورزشگاه آزادی برای بازی ایران - کامبوج ابتدا یک جایگاه در اختیار بانوان پنجشنبه شب گذشته قرار گرفت که به سرعت بلیت‌هایش فروش رفت و صبح جمعه 3 جایگاه دیگر هم باز شد که بلیت‌های این 3 جایگاه هم در کمتر از 2 ساعت به طور کامل به فروش رسیده و تکمیل ظرفیت شد.

این استقبال بی‌نظیر بانوان از دیدار تیم ملی در سوی مقابل با کم محلی آقایان روبرو شده چرا که طبق آمار تاکنون در مجموع 26 جایگاهی که در اختیارشان قرار گرفته شده و از مجموع بیش از 20 هزار صندلی حدود 5 هزار بلیت فروخته شده که نشان از استقبال حدود 25 درصدی آنها از این مسابقه دارد.

با وجود مطالبه عمومی بانوان نسبت به افزایش سهمیه بلیت فروشی به نظر می‌رسد از جایگاه‌های باقی مانده بازهم صندلی‌هایی به آنها اختصاص داده شود.

Screenshot_2019-10-08+سامانه+فروش+اینترنتی+بلیط+فوتبال+-+pin90

در حال حاضر به جز 36 جایگاه طبقه دوم که هنوز در مورد آن تصمیم گیری نشده است، 5 جایگاه در طبقه اول به اضافه یک جایگاه کوچک بالای تونل ورودی آمبولانس‌ها که پشت دروازه محسوب می‌شود (جایگاه A10) بسته‌اند و با توجه به استقبال خوب بانوان و مطالبه آنها نسبت به این مورد به نظر می‌رسد احتمال باز شدن چند جایگاه دیگر برای انها وجود دارد. اگر در نظر بگیریم جایگاه A5 برای ایجاد فاصله ایمنی میان جایگاه بانوان و آقایان تعبیه شده در سوی دیگر جایگاه A14 هم چنین شرایطی خواهد داشت ولی امکان فروش بلیت برای جایگاه‌های A11، A12 و A13 برای بانوان وجود دارد.

این مطلب برایم مفید است
43 نفر این پست را پسندیده اند