کدخبر: ۳۰۷۱۲۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
نماینده‌ ولی فقیه در ارتش: مجلس ختم آمریکا را می‌گیریم

نماینده‌ ولی فقیه در ارتش: مجلس ختم آمریکا را می‌گیریم

اقتصادنیوز: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: به حاکمان حجاز این توصیه را می کنیم که با طناب آمریکا به ته چاه نروند که برای همیشه ته چاه خواهند ماند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به مناسبت سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه تهران اظهار داشت: با رهبری‌های آسمانی امامین انقلاب، ارتش امروز کاملا ارتشی مکتبی و معنوی‌محور است و جزو افتخارات نظام مقدس اسلامی است.

وی ادامه داد: گواه ما در معنویت‌محور بودن ارتش، نشان‌های افتخاری است که حضرت امام و حضرت آقا به ارتش دادند.

محمدحسنی سپس به بیان نقل قول‌هایی از مقام معظم رهبری در تمجید ارتش جمهوری اسلامی پرداخت.

وی در ادامه گفت: ولایت مداری در ارتش جزو صفات برجسته و کلیدی است. با توجه به توفیق حضور در یگان‌های مختلف ارتش شاهد اشتیاق فراوان ارتشی‌ها برای زیارت حضرت آقا هستیم. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین درخواست ارتشی ها زیارت چهره‌ نورانی حضرت آقا است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: وقتی فرمانی از حضرت آقا صادر می‌شود دغدغه‌ ارتش انجام صد در صدی آن است. موضوع شهادت طلبی و جان بر کف بودن در صیانت از ملت و میهن و مرز کشور است.

وی به آمار شهدای مدافع حرم ارتش اشاره کرد و گفت: ارتشی‌ها برای ماموریت‌های خطیر و دشمن کوب در هر نقطه‌ای آماده هستند.

محمدحسنی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت، ۱۰۰۰ نماز جماعت در ارتش برگزار می‌شود. حضرت امام (ره) جمله‌ای دارند که "در ارتش بروید انگار به مسجد رفته‌اید". ارتشی‌ها استقبال بسیار پرشور از مراسم اعتکاف دارند. حضرت آقا نسبت به میزان معنویت دانشگاه ارتش گفتند دانشگاه امام علی فیضیه ایران است.

وی همچنین به افتخارات ارتش در مسابقات قرآن در حوزه خانواده‌ها و کارکنان اشاره کرد و گفت: ارتش ما یک ارتش قرآنی و نورانی است. در محرم گویی ارتش تبدیل به یک حسینیه شده است و در ماه رمضان تبدیل به یک عبادتگاه شده است. حضور فعال آنها در مراسم آسمانی اربعین نمونه دیگر است. با هرکسی تماس می گیریم می گویند در مسیر کربلا است یا به صورت خادم یا زائر.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش دیگری از سخنانش گفت: التزام به مسائل شرعی نیز موضوع دیگری است که از جلوه های معنویت‌محور بودن ارتش است.

وی گفت: نقش آفرینی تعیین کننده ارتش با سایر نیروهای مسلح مقابل شیطنت‌های منطقه‌ای و فرامنطقه ای کشور، مهم است. در آینده نه‌چندان دور شاهد مجلس ختم دخالت‌های آمریکا در منطقه خواهیم بود. به حق باید بگویم ارتش ما در کنار سایر نیروهای مسلح حافظ امنیت است و ما صاحب یک کشور امن هستیم.

محمدحسنی در ادامه به نقش ارتش در اثبات دخالت های آمریکا در منطقه پرداخت و گفت: دوستان ما موافق هستند که ترامپ چهره غیر قابل اعتماد است. ما که خیرخواه کشورهای دوست و همسایه هستیم توصیه می کنیم بخصوص به حاکمان حجاز این توصیه را می کنیم با طناب آمریکا به ته چاه نروند که برای همیشه ته چاه خواهند ماند.

وی در پایان گفت: ملت ایران در گام اول آمریکا را در کشور کیش و مات کرد و در گام دوم در منطقه کیش و مات خواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند