توصیه‌های زیدان درباره استفاده از هوش مصنوعی در فوتبال

کدخبر: 307706
​اقتصاد نیوز:سرمربی رئال مادرید به یک مراسم در دوبی دعوت شد و درباره هوش مصنوعی در ورزش صحبت کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایسنا، زین الدین زیدان، دوشنبه به قطر سفر کرد تا در مراسم هوش مصنوعی در ورزش دوبی شرکت کند. سرمربی رئال مادرید درباره تصمیمات و تجربه‌اش با هوش مصنوعی در ورزش حرفه‌ای صحبت کرد. سرمربی فرانسوی در این رابطه اظهار کرد: زمانی که بازی می‌کردم همه چیز به عهده من بود و تنها توانایی‌های جسمانی و ذهنی‌ام وجود داشت. اکنون شرایط در همه نکات کمی عوض شده است. هوش مصنوعی نقش مهمی را ایفا می‌کند اما همچنان در زندگی بشر مهم‌تر است تا ورزش.

زیدان افزود: هوش مصنوعی برای مربیان مفید بوده است و آنها می‌توانند در رابطه با تمرینات زمان کمتری را صرف کنند. با بهره گیری از بهترین کارشناسان در تلاش هستیم بازیکنان را از لحاظ فیزیکی و ذهنی برای بازی در هر چهار روز آماده کنیم.

سرمربی رئال مادرید به اهمیت این علم در سطح پزشکی اشاره کرد و گفت: در کادر پزشکی ما ۱۰ نفر حضور دارند تا ما را از آمادگی بازیکنان برای رقابت کردن مطمئن کنند. تکنولوژی باعث شده است زمان و انرژی کمتری استفاده شود.  

زیدان در پایان درباره خودش گفت: تمام زندگی من پیرامون ورزش می‌چرخد. دوست ندارم استراحت کنم و از کار کردن در تمام لحظات لذت می‌برم. فوتبال هیجان من است. هدایت بهترین تیم جهان را در اختیار دارم. این موضوع باعث می‌شود همیشه آماده باشم. زمانی که هر سه روز یک بازی پیش رو دارید به آخرین چیزی که فکر می‌کنید استراحت است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما