کدخبر: ۳۰۸۲۰۳ لینک کوتاه

برگزاری بازی فوتبال ال کلاسیکو همچنان بلاتکلیف است

اقتصاد نیوز:تاریخ قطعی دیدار تیم های بارسلونا و رئال مادرید همچنان نامشخص است.

به گزارش اقتصاد نیوز، در حالی که اعلام شده بود نخستین الکلاسیکو فصل جاری لالیگا به جای ۴ آبان (۲۶ اکتبر)  روز ۲۷ آذر (۱۸دسامبر) برگزار خواهد شد، اما طرف های دخیل در برگزاری این مسابقه هنوز بر سر این تاریخ با هم به توافق نرسیده اند.

به گزارش موند و دیپورتیو، سازمان لالیگا و فدراسیون فوتبال اسپانیا همچنان بر سر تاریخ جدید برگزاری دیدار تیم های بارسلونا و رئال مادرید در  چارچوب هفته دهم لالیگا با هم در حال رایزنی هستند.

این مسابقه قرار بود روز چهارم آبان یا همان ۲۶ اکتبر در ورزشگاه نوکمپ برگزار شود، اما به دلیل آشوب در ایالت کاتالونیا، لالیگا این مسابقه را لغو و اعلام کرد تا روز دوشنبه هفته آینده  تاریخ جدید برگزاری مسابقه را اعلام خواهد کرد. 

کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون فوتبال اسپانیا  روز ۱۸ دسامبر را برای برگزاری الکلاسیکو اعلام کرد اما سازمان لالیگا  بخاطر مسایل رسانه ای و پخش بازی در سراسر جهان روز شنبه ۷ دسامبر را پیشنهاد کرده است.

گفتنی است که دادگاه عالی اسپانیا ۱۴ نفر از سران سیاسی ایالت کاتالونیا را به دلیل برگزاری همه پرسی جهت استقلال این ایالت از اسپانیا،در سال ۲۰۱۷، مجرم شناخته و برای ۹ نفر از آنها بین ۹ تا ۱۳ سال حبس تعیین کرده است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند