کدخبر: ۳۰۸۴۰۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ترافیک سنگین شبانه در محورهای شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد خودروها در تمامی محورهای هراز، کندوان، محدوده شهرهای پل‌سفید و زیراب و کیاسر مازندران باتوجه به ورودی‌هایی که طی روزهای گذشته در استان داشتیم به‌صورت سنگین است.

به گزارش اقتصادنیوز، علیرضا قدمی درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای هراز، کندوان، محدوده شهرهای پل‌سفید و زیراب و کیاسر مازندران باتوجه به ورودی‌هایی که طی روزهای گذشته در استان داشتیم به‌صورت سنگین است.

وی افزود: تردد خودروها در محدوده آب‌اسک به تهران و همچنین محدوده مرزن‌آباد به کرج محور کندوان تا بامداد امشب به‌صورت یک‌طرفه در جریان است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: همچنین تردد تمامی کامیون و کامیونت تا ساعت 24 امروز از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امشب در محور سوادکوه ممنوع خواهد بود.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان و تردد تمامی تریلی کماکان از محور هراز ممنوع است، تصریح کرد: محدودیت یک‌طرفه نیز به‌صورت مقطعی باتوجه به تردد سنگین خودروها در محور کیاسر اعمال شد.

قدمی با تاکید بر ضرورت رعایت توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی، خاطرنشان کرد: باتوجه به بازگشت زائران نیز توصیه ما به زائران این بوده با استراحت کافی و پرهیز از خواب‌آلودگی در محورهای استان تردد کنند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند