کدخبر: ۳۰۹۱۸۵ لینک کوتاه

فرمانده کل سپاه:

دشمن می‌داند که باید سلاحش را زمین بگذارد

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: کشور در شرایط سرنوشت سازی قرار دارد و در نبردی اقتصادی هستیم که نیاز به سازندگی و توسعه اقتصادی کشور ضروری است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، سردار سرلشکر سلامی ظهر پنجشنبه در بازدید از پروژه های عمرانی محرومیت زدایی کهگیلویه و بویراحمد از جمله پروژه جاده پاتاوه به دهدشت، گفت: کشور در شرایط سرنوشت سازی قرار دارد و  در نبردی اقتصادی هستیم که نیاز به سازندگی و توسعه اقتصادی کشور ضروری است.

سردار سلامی با بیان اینکه هدف از سفر به کهگیلویه و بویراحمد بازدید از پروژه های زیرساختی، محرومیت زدایی و عمرانی تعریف شده در استان است، ابراز داشت: بازدید از پروژه هایی از قبیل جاده در دست احداث پاتاوه به دهدشت، پروژه های انتقال آب، چرام، لنده و سوق، محور گچساران به چرام و سد تنگ سرخ در این سفر انجام می گیرد.

اهم اظهارات فرمانده کل سپاه را به نقل از مهر و فارس بخوانید؛

*با وجود سختی و حجم کار، محور پاتاوه به دهدشت تا اواسط تابستان ۱۳۹۹ به بهره برداری می رسد،  این پروژه ۸۳ درصد پیشرفت دارد.

*تا رفع محرومیت از چهره این استان، سپاه از تلاش دست برنمی دارد.برای سازندگی و رفع  هرچه بیشتر محرومیت کشور تلاش می کنیم و نهضت رفع فقر و محرومیت تا رسیدن به فرجام خوش ادامه دارد.

*خدا رو شکر می‌کنیم که دشمن را در دریا، زمین و آسمان خار و ذلیل کردیم و آنها را سرجایشان نشاندیم فهمیدند با این ملت نباید دست و پنجه نرم کنند.

* علاوه بر آمریکا و انگلیس و اسرائیل، شرکا و مزدوان آنها با فقر و محرومیت هم می‌جنگیم و آن را دشمن ملت می‌دانیم.

*اجازه نمی‌دهیم هیچ دشمنی نگاه چپ به این سرزمین داشته باشد، این را خود دشمن هم می‌داند، دشمن می‌داند باید سلاحش را بر زمین بگذارد و دست هایش را به نشانه تسلیم در برابر ملت بالا ببرد و بگوید درود خدا بر این ملت که  با پیروی از چنین رهبری حماسه و شکوه آفریدند.

*اینها نشانه‌های شکوه ملت است، وقتی سلاح‌ها و مغزهای آنها از کار می‌افتد و قلب‌هایشان نمی‌تپد و برای مقابله با شما علائم بالینی و حیاتی ندارند همه نشانه کافی برای شکوه و عظمت این ملت است.

*احساس می‌کنیم در میان مردم زنده‌ایم و در میان مردم عزت داریم و عزت ما از این ملت است، این ملت نشان داده هر چه دشمن بیشتر فشار می‌آورد آنها بیشتر مقاومت و مقابله می‌کنند همچنان که در تحریم‌ها بیشتر ساختیم.

*به فکر مردم محروم هستیم، یاد گرفته‌ایم برای ملت بدون منت خدمت کنیم و در این راه، منت آنها را بکشیم زیرا آنها در چشم‌های ما جای دارند و بدون ملت زنده نمی‌مانیم ما تا آخر مقابل دشمن ایستاده‌ایم و مردم را مقابل دشمن تنها نمی‌گذاریم همچنان که ملت ما مسوولان را برابر دشمن تنها نگذاشتند.

*امروز ملت ما سرافراز و با آبرو است و هیچ بیگانه‌ای در سرزمین‌های ما راهی ندارد و با همین راه در مسیر پیروزی قدم بر می‌داریم.

*ما فرستادگان رهبری معظم انقلاب هستیم همین دو هفته پیش به ما فرمان دادند که مشکلات شما را تا آنجا که می‌توانیم برطرف کنیم و هر چه امروز ساخته می‌شود از آن قلب نورانی است چرا که دغدغه مقام معظم رهبری پیشرفت و رفاه و عزت و سربلندی ملت است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند