کدخبر: ۳۰۹۶۴۶ لینک کوتاه

قدرتنمایی در پمپ بنزین برای سوختگیری بیشتر

اقتصاد نیوز:دو مرد که در اعتراض به محدودیت ۲۰ لیتری سوختگیری اقدام به قدرتنمای با سلاح گرم در یک جایگاه سوخت کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایسنا، چند روز پیش در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی 110 خبری مبنی بر وقوع درگیری لفظی در یکی از جایگاه‌های سوخت شهرک ولیعصر تهران اطلاع داده شد که درپی آن مأموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند که در جریان تحقیقات اولیه آنان مشخص شد، راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری تویوتا کرولا به دلیل محدودیت 20 لیتری برای سوخت گیری با عوامل جایگاه درگیر شده و سرنشین خودرو برای اینکه درگیری را پایان ببخشد سلاح کمری به عوامل جایگاه سوخت نشان داده و باعث ایجاد رعب و وحشت افراد شده است. 

با دستور مقام قضایی رسیدگی به پرونده به ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ محول شد و آنان در نخستین گام از تحقیقات خود مالک و سرنشین خودرو را شناسایی کرده و پس از آن اقدام به شناسایی مخفیگاه این افراد کرده و بامداد دیروز دو متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و برای تکمیل تحقیقات پلیسی به مقر انتظامی منتقل کردند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس امینت عمومی تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام کرد که برای هر دو متهم پرونده‌ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند