کدخبر: ۳۱۰۳۲۲ لینک کوتاه

اقامتگاه جدید و لوکس ترامپ +عکس

اقتصاد نیوز:دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده که به جای برج ترامپ در نیویورک قصد دارد فلوریدا را اقامتگاه دائمی خود کند. ترامپ گفته به رغم پرداخت میلیون ها دلار مالیات، رهبران سیاسی نیویورک رفتار درستی با او نداشته‌اند.

به گزارش اقتصاد نیوز، نیویورک تایمز گزارش کرده که رئیس جمهور ترامپ و همسرش ملانیا در سپتامبر درخواست اقامت در فلوریدا را داده‌اند.ترامپ در نیویورک به دنیا آمده، اما زمان زیادی را در املاکش در مار-ئه-لاگو در پالم‌بیچ فلوریدا گذرانده است.

او که یک جمهوریخواه است با اندرو کومو، و بیل دی بلاسیو، فرماندار و شهردار نیویورک که هر دو از حزب دموکرات هستند، ارتباط خوبی ندارد.

هر دو این مقامات از تصمیم آقای ترامپ برای اقامت دائمی در فلوریدا استقبال کرده اند. او از سال ۱۹۸۵ مالک اقامتگاه مار-ئه-لاگو است و اغلب بین این مکان و کاخ سفید در سفر است.

ترامپ

از سال ۱۹۸۳، یک آپارتمان در برج ترامپ واقع در منهتن نیویورک، اقامتگاه اصلی رئیس جمهور آمریکا بود. هنوز مشخص نیست که آیا او این مکان را حفظ خواهد کرد یا نه.

دونالد ترامپ که قصد دارد بار دیگر در انتخابات سال آینده ریاست جمهوری شرکت کند، روز گذشته ابراز امیدواری کرد که برای یک دوره ۵ ساله دیگر در کاخ سفید بماند.

کاخ سفید در مورد دلایل رئیس جمهور برای تغییر محل زندگی دائمی‌اش اظهارنظری نکرده است.

اما نیویورک تایمز به نقل از فردی نزدیک به رئیس جمهور مسائل مالیاتی را دلیل اصلی تغییر محل اقامت آقای ترامپ عنوان کرده است.فلوریدا مالیات ارث و مالیات بر درآمد ایالتی ندارد.

اوایل ماه جاری، قاضی یک دادگاه به آقای ترامپ دستور داد تا ریز پرداخت‌های مالیاتی خود طی هشت سال گذشته را به بازرسان ایالت نیویورک تحویل دهد. این رای به منظور کمک به ادامه تحقیقات در باره اتهام پرداخت پول به دو زن صادر شد. این دو نفر مدعی هستند که با آقای ترامپ رابطه داشته‌اند.

این مطلب برایم مفید است
72 نفر این پست را پسندیده اند