کدخبر: ۳۱۰۴۰۰ لینک کوتاه

فرمانده کل ارتش: ارتقاء مهارت در نیروی زمینی ارتش سقفی ندارد

اقتصاد نیوز: فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ارتقاء مهارت در نیروی زمینی سقفی ندارد، یادآورشد: تهدیدات پیچیده و متنوع و غیر قابل پیش بینی هستند و مهارت ها هم باید دائم در حال ارتقا باشند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش صبح امروز در مراسم اختتامیه دوره های آموزشی یگانهای نیرو مخصوص و واکنش سریع نیروی زمینی ارتش(نزاجا) گفت: تیپ ۶۵ نیرو مخصوص تیپ زبده نیروهای مسلح ‌ یگانی خوشنام و مقتدر است. این تیپ برای دشمنان موجب رعب و وحشت است و برای دوستان مایه امید است.

وی افزود: داشتن چنین نیروهایی امید امروز و آینده ما هستند و سدهای فولادین دفاع از ملت و کشور ما هستید.

سرلشکر موسوی ادامه داد: یکی از اهداف بسیار مهم ما در نیروی زمینی تربیت افراد چند مهارته و تشکیل یگانهای چند منظوره بوده که در این کار نزاجا بسیار خوب عمل کرده و اهداف تعیین شده را با زمان کمتر و دقت بالاتر طی کرده اند. ارتقاء مهارت در نیروی زمینی سقفی ندارد، چون تهدیدات پیچیده و متنوع و غیر قابل پیش بینی هستند و مهارت ها هم باید دائم در حال ارتقا باشند.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: نیرویی زمینی در مسیر نیازمندی های انقلاب و جلوتر از تهدیدات با سرعت خوبی در مسیر تحول پیش می رود. اما ایمان و اراده بالاتر از همه توانمندی ها است که حکایت از عزم درونی و جدی شما برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی به ویژه تحقق اهداف گام دوم انقلاب دارد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند