کدخبر: ۳۱۱۵۱۹ لینک کوتاه

دستگیری ۷ گانگستر در تهران

اقتصاد نیوز:رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۷ قاچاقچی و کشف ۱۵۱ کیلوگرم حشیش و تریاک خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز، سرهنگ محمد بخشنده در این باره گفت: با دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور خریداری و به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم با تشکیل باندی قصد دارد مواد افیونی را با دو خودرو پس از گذشتن از شهرهای اصفهان و قم به تهران منتقل کند. در شاخه دیگری از تحقیقات مشخص شد که متهم قصد دارد در طول مسیر خودروها را تعویض تا بدین تریتب مانع شناسایی توسط پلیس شود.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهمان صادر شد، خاطر نشان کرد: با همکاری پلیس اصفهان و کنترل محورهای مواصلاتی به شهر تهران، خودرو تعویض شده محموله مواد افیونی در عوارضی قم شناسایی و در نهایت در شامگاه روز گذشته هر دو خودرو متوقف و تحت بررسی بیشتر قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به دستگیری راننده و سرنشینان هر دو خودرو، گفت: در بازرسی از خودرو متهمان ۶۱ کیلو و ۵۲۸ گرم حشیش و ۹۰ کیلو و ۱۰۰گرم تریاک و در مجموع ۱۵۱ کیلو و ۶۲۸ گرم تریاک و حشیش کشف شد.

براساس گزارش سایت پلیس، وی با بیان اینکه در این رابطه هفت سوداگر مرگ دستگیر شده اند، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی هر هفت متهم با دستور قضائی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر برای کشف سایر جرئیات پرونده قرار دارند.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند