کدخبر: ۳۱۳۵۰۷ لینک کوتاه

رمضان شریف مطرح کرد؛

تازه‌ترین خبرها از پرونده «روح‌الله زم»

اقتصادنیوز؛ رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران درباره وضعیت پرونده «روح الله زم» با بیان اینکه اسامی مرتبطین با وی به مرور زمان اعلام خواهد شد، گفت: آن چیزی که در این میان مهم است این بوده که مرجعیت تجمیعی فضاسازی علیه جمهوری اسلامی در خارج از کشور با دستگیری زم منهدم شده و بحث اعلام مرتبطین با زم در درجه دوم اهمیت قرار دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ رمضان شریف امروز چهارم آذرماه در حاشیه مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت دستگیری روح الله زم گفت: عمده ای از ارتباطات با روح الله زم کشف و متاسفانه برخی از این ارتباطات از طیف های و جناح های مختلف داخلی بوده که در تور رسانه ای زم افتاده بودند که در این راستاهمه این مرتبطین شناسایی و به مرور اعلام خواهد شد.

سردار شریف

وی ادامه داد: برخی از این ارتباطات برای فضاسازی علیه جریانات داخلی هم بوده و سرجمع آن به دنبال تبدیل سایت آمد نیوز به یک مرجع خبری علیه جمهوری اسلامی و فضاسازی رسانه ای و ایجاد هیجان کاذب در جامعه بوده است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در اوایل نیز زم دسترسی از طریق منابع خود داشته اما طبق اعترافات خودش در این اواخر بخش عمده ای از منابعش ارتباط مشخصی با زم نداشته و برخی اطلاعات جسته و گریخته از خبرنگاران مهاجرت کرده از ایران کسب می کرده که جریان سازی های را علیه جمهوری اسلامی سامان می داده است.

شریف با بیان اینکه اسامی مرتبطین با زم به مرور زمان اعلام خواهد شد افزود: آن چیزی که در این میان مهم است این بوده که مرجعیت تجمیعی فضاسازی علیه جمهوری اسلامی در خارج از کشور با دستگیری زم منهدم شده و بحث اعلام مرتبطین با زم در درجه دوم اهمیت قرار دارد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند