کدخبر: ۳۱۳۶۹۷ لینک کوتاه

طراحی عجیب یک سایت همسر یابی +عکس

اقتصاد نیوز:یک مرد در کارولینای شمالی در ایالات متحده یک برنامه همسریابی طراحی کرده است که در نوع خود منحصر به فرد است. در این برنامه فقط زنان حق ثبت نام و ورود دارند و تنها مرد عضو اپلیکیشن، طراح آن است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، این مرد اهل کارولینای شمالی روش جدیدی را برای افزایش شانس خود در حین استفاده از برنامه های همسریابی آنلاین پیدا کرده است.

771115_252

آرون اسمیت 31 ساله طراح این برنامه است و می گوید مشکل فعلی برنامه این است که چهره وی را به صورت برجسته برای دیگر کاربران نمایش نمی دهد گرچه امید دارد به زودی این مشکل را حل کند.وی در خصوص این برنامه و "خود محور" بودن آن گفت: "اگر زندگی به شما لیمو می دهد شما دوست دارید با آن لیمونادی درست کنید که هیچ شرکتی نمی تواند آن را تولید کند. این لیموناد اختصاصی من است و قرار نیست با اپلیکیشن دیگر شرکت ها یکسان باشد.این برنامه فقط برای استفاده در تلفن های هوشمند طراحی شده است. با این وجود یک وب سایت وجود دارد که دارای برنامه به شکل اولیه است و هنوز کامل طراحی نشده است. "

او در خصوص ایده اولیه طراحی این اپلیکیشن می گوید: "آشنایی آنلاین بسیار وحشتناک است و هر سال مزخرف تر می شود. بسیاری از برنامه های دوستیابی و آشنایی آنلاین هیچ تناسبی با نیازهای کاربران ندارند و بسیار ابتدایی طراحی شده اند. من بارها از این نوع برنامه ها ضربه خورده ام و در نتیجه در نهایت تصمیم گرفتم اپلیکیشن اختصاصی خود را طراحی کنم."

این برنامه با وجود انحصاری بودن مورد توجه برخی زنان قرار گرفته و در کمال ناباوری آن را نصب کرده اند. اما برخی دیگر از زنان این برنامه را توهین آمیز و رفتار اسمیت را بیش از حد خودخواهانه توصیف کرده اند.  نام این اپلیکیشن Singularity است و پیش بینی می شود طی روزهای آینده نیز همچنان جنجالی باشد. نظر شما در این خصوص چیست؟

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند