کدخبر: ۳۱۴۹۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تجاوز به دختر تهرانی پشت در قفل شده آپارتمان مجردی شایان

تجاوز به دختر تهرانی پشت در قفل شده آپارتمان مجردی شایان

اقتصادنیوز: پسر متجاوزی که دختری را با وعده خواستگاری فریب داده و او را برای مدتی زندانی کرده و تحت تعرض قرار داده بود روانه زندان شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رکنا، این پرونده در دادسرای تهران تحت پیگیری است و پسر متجاوز می گوید دخترجوان دروغ پردازی می کند و آنها با هم رابطه دوستی داشته اند.

ندا در مراجعه به پلیس گفت: هنوز درگیر شکست عشقی ام بودم که با پسری به نام شایان آشنا شدم او خیلی مهربان بود و مدام می گفت با هم خوشبخت می شویم.

وی افزود: همیشه در پارک نزدیک خانه مان همدیگر را می دیدیم و بعد از یک ماه که تصور می کردم مرد زندگی ام را پیدا کرده ام او به بهانه ای موبایلم را گرفت و بعد عکس های خصوصی ام را داخل گوشی خودش بلوتوث کرد که در برخی من ظاهر مناسبی نداشتم. ابتدا تصور داشتم شوخی می کند اما او جدی بود و خواست ازدواج را فراموش کنم و با وی رابطه داشته باشم وگرنه آبرویم را با همان عکس ها خواهد برد.

هدف من از دوستی، آشنایی برای ازدواج بود اما نمی دانم چرا شایان به همه چیز پشت پا زد. ۴ ماه از این ماجرا می گذشت و من برای عوض شدن حال و هوایم به پارک نزدیک خانه مان رفته بودم.

ندا با اشک گفت: یک روز بعد شایان در تماسی مجبورم کرد تا به آپارتمانی که او نشانی اش را می فرستم بروم ابتدا نپذیرفتم اما شایان با پرخاشگری قسم خورد آبرویم را خواهد برد. چاره ای نبود به آن آپارتمان رفتم وقتی وارد شدم شایان خیلی سریع در را از پشت قفل و من را در آنجا زندانی کرد. ابتدا سعی کردم با داد و فریاد کمک بخواهم اما هیچ کس در آن اطراف نبود و صدایم به جایی نمی رسید. شایان من را در آنجا حبس کرد و چندین مرتبه مورد آزار و اذیت قرار داد و وقتی قول گرفت که هر بار تماس گرفت نزدش بروم من را با اطراف شهریار برد و رهایم کرد.

با این ادعاها بازپرس پرونده دستور داد تا جوان متجاوز بازداشت شود و وقتی شایان به دام افتاد و عکس های خصوصی ندا از گوشی او به دست آمد ادعا کرد با ندا دوستی داشته و او با پای خود به آپارتمان یکی از آشنایان رفته است و هیچ تهدید و تجاوزی در کار نبود.

بنابه این گزارش،تحقیقات کارشناسانه پلیسی و قضایی در این پرونده ادامه دارد. 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند