کدخبر: ۳۱۵۰۰۶ لینک کوتاه

استقلال پس از چند روز صدرنشین شد؟

اقتصاد نیوز: آخرین بازی که استقلالی ها موفق به حضور در صدر جدول شده بودند را باید دوران حضور مظلومی روی نیمکت این تیم در لیگ پانزدهم دانست.

به گزارش اقتصاد نیوز،آبی ها که پس از خروج امیر قلعه نویی و حضور مظلومی به دنبال این بودند تا بتوانند به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کنند بازی را با صدرنشینی آغاز کردند. پس از مدتی استقلالی های خوزستان به این تیم در صدر جدول اضافه شدند و در پایان نیز پرسپولیسی ها پس از نیم فصلی ناموفق توانستند را به جمع در صدر جدول برسانند. هر آنچه که بود استقلالی ها نزدیک به چهار سال پیش در نهایت از صدر جدول پایین آمدند، روزهایی که پس از جاماندن آبی ها از کورس قهرمانی، پرسپولیسی ها و استقلالی های خوزستان به رقابت تنگاتنگ خود ادامه دادند. بازی هایی که در نهایت عبداله ویسی و بازیکنانش توانستند به عنوان قهرمانی لیگ برتر در دوره پانزدهم شوند. پس از آن روزها این پرسپولیسی ها  بودند که توانستند در سه لیگ پیاپی به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.

حالا پس از ۱۳۰۱۰ روز استقلالی ها باز هم توانستند خود را به صدر جدول برسانند. آنها که این روزها به همراه مربی ایتالیایی خود بازی های چشم نوازی به نمایش می گذارند پله پله به پیش آمدند تا اینکه امروز و پس از رویارویی با شهرخودرو یعنی یکی از نامزدهای اصلی قهرمانی، استقلالی ها توانستند به سه امتیاز ارزشمند برسند و به امتیاز ۲۵ برسند و نهایت در رده اول جدول رده بندی قرار بگیرند.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند