کدخبر: ۳۱۵۳۱۱ لینک کوتاه

تدابیر حشد شعبی برای مهار داعشی‌ها

اقتصادنیوز: یک فرمانده حشد شعبی از تدابیر و اقدامات نیروهای بسیج مردمی برای زیر نظر گرفتن هرگونه تحرک بقایای گروه تروریستی داعش خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، صالح سدیر معاون فرمانده تیپ 51 حشد شعبی عراق امروز شنبه از ورود فناوری‌های نظامی جدید و دوربین‌های حرارتی برای کنترل و نظارت بر تحرکات بقایای گروه تروریستی داعش در شهرستان  الشرقاط در استان صلاح الدین خبر داد.

سدیر در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی حشد شعبی گفت شرایط نامساعد آب و هوایی مانع انجام وظایف رزمندگان در دفاع و تامین امنیت شهرستان نشده است. وی افزود رزمندگان شجاع حشد شعبی توانستند خود را با شرایط مختلف آب و هوایی سازگار نشان دهند.

انهدام 11 مخفیگاه و سه تونل داعشی‌ها در استان صلاح  الدین     

نیروهای امنیتی عراق موفق شدند 11 مخفیگاه و سه تونل تروریست‌های داعشی را در میادین العلاس در استان صلاح  الدین منهدم کنند.

واحد اطلاع رسانی امنیتی در بیانیه‌ای اعلام کرد نیروهای امنیتی در بخش فرماندهی عملیات صلاح  الدین و بخش‌های تابعه در عملیات اراده پیروزی در هفتمین مرحله آن و طی پاکسازی و بازرسی مناطق واقع در غرب میادین علاس و دامنه‌های غربی کوه‌های حمرین، توانستند 11 مخفیگاه و سه تونل داعشی‌ها را منهدم کنند. همچنین ده‌ها کیلوگرم مواد منفجره از تروریست‌ها به دست آمد و 23 بمب هم منفجر شد.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند