کدخبر: ۳۱۵۳۱۷ لینک کوتاه

رمزگشایی از ۱۰۰ فقره سرقت باتری خودرو

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری ۲ عامل سرقت‌های طراحی شده باتری خودرو و رمزگشایی از ۱۰۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سردار محمدکاظم تقوی گفت: گزارش سرقت‌های سریالی باتری خودرو به فوریت‌های پلیسی 110 در چند روز اخیر پلیس را بر آن داشت مرحله دیگری از طرح تشدید مقابله با سرقت‌های شبانه را در محدوده بلوار امام هادی، توس و سه‌راه دانش مشهد دستور کار خود قرار دهد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: تیم‌های تجسس کلانتری آبکوه مشهد در این مأموریت ضربتی به سرنخ‌هایی دست یافتند که منجر به چهره‌زنی و شناسایی 2 عامل اصلی این سرقت‌ها شد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس با کنترل و مراقبت‌های پوششی این 2 عامل سرقت‌های سریالی را در حال بازکردن باتری یک خودرو سواری پراید در خیابان امام هادی دستگیر کرد.

تقوی گفت: 2 متهم 23 و 26 ساله که هیچ سابقه کیفری ندارند در برابر شواهد و ادله موجود راهی جز بیان حقیقت نمی‌دیدند و به طراحی سرقت‌های سریالی از 20 روز قبل اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: پلیس تاکنون از 100 فقره سرقت باتری خودرو در این پرونده رمزگشایی کرده است و تحقیقات برای کشف دیگر اقدامات مجرمانه این 2 سارق خیابانی ادامه دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند