کدخبر: ۳۱۵۴۵۲ لینک کوتاه

اعتراض نماینده اصولگرا به توزیع خمیردندان خارجی بین دانش‌آموزان

اقتصادنیوز؛ سیدمحمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: اخیراً یکی از خیرین خمیر دندان‌های خارجی را در مدارس استان اصفهان توزیع کرده که تنها دو ماه تاریخ مصرف دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ سیدمحمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکر شفاهی اظهار داشت: اخیراً یکی از خیرین خمیر دندان‌های خارجی را در مدارس استان اصفهان توزیع کرده که تنها دو ماه تاریخ مصرف دارد، حال بهتر نبود در سال رونق تولید از محصولات داخلی و ایرانی در مدارس استفاده می‌شد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی این سوال مطرح می‌شود که چرا بند (چ) ماده 87 قانون بازگشت به کار جانبازان اجرایی نمی‌شود، همچنین دولت باید پاسخ دهد که چرا سهمیه بنزین برای آموزشگاه‌های رانندگی دیده نشده و سهمیه وانت‌بارها نیز تا پایان ماه ابطال می‌شود، آقای روحانی خواهش می‌کنم که این فشار را بردارید.

وی در تذکر به وزیر نفت گفت: وزارت نفت بر اساس قانون برنامه ششم توسعه باید قانون ارتقاء یک پایه تحصیلی ایثارگران را اجرایی کند، همچنین به نظر من هیأت رئیسه مجلس باید گزارشی را تهیه کند تا مشخص شود چند درصد از تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان عملیاتی شده است. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند