کدخبر: ۳۱۵۴۵۹ لینک کوتاه

دلسوزی هری پاتر برای عروس خاندان سلطنتی انگلیس!

اقتصاد نیوز:دانیل رادکلیف که اغلب تماشاگران فیلمهای سینمایی او را به عنوان هری پاتر می شناسند اخیرا در مصاحبه ای با یک برنامه تلویزیونی به نام"درباره مردم" گفت که برای مگان مارکل احساس دلسوزی می کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، منظور دانیل رادکلیف به فشارهایی است که رسانه های انگیس طی ماههای گذشته به دوشس مگان آورده اند و از ابتدا با ازدوج وی با نوه ملکه مشکل داشتند.

به نظر می رسد اگر در کل انگلستان تنها یک نفر وجود داشته باشد که بتواند بفهمد وضعیت مگان چگونه بوده رادکلیف است، چرا که او نیز وقتی در 10 سالگی به عنوان هری پاتر بازیگر شد به شدت از سوی رسانه ها مورد نقد و فشار قرار گرفت و مدتی طول کشید تا بتواند حقانیت خود را ثابت کند.

رادکلیف در خصوص احساس دلسوزی خود برای مگان مارکل گفت: "از دید من شرایط  برای مگان مارکل بسیار وحشتناک ات. من هری و ویلیام(نوه های ملکه) را نمی شناسم اما همیشه دوست داشتم آنها را از نزدیک بشناسم، با این وجود همیشه حس می کنم به لحاظ شرایط وضعیت مگان را کاملا درک می کنم."

وی افزود: "من علاقه زیادی به دخالت در زندگی خاندان سلطنتی انگلیس ندارم، اما نحوه پوشش رسانه های انگلیس درباره مگان و همسرش برای من به شدت آشنا و آزار دهنده است و می توانم تصور کنم مگان نسبت به این برخوردها چه احساسی دارد. البته من همیشه حس کرده ام این زوج بسیار عاشق یکدیگرند چرا که در غیر این صورت زندگی بسیار دشوار خواهد بود."

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند