شارژر موبایل تقلبی فاجعه آفرید ! +تصاویر

کدخبر: 315764
اقتصاد نیوز:استفاده از شارژر موبایل تقلبی موجب بروز آتش‌سوزی و سوختن سه خانه مسکونی در شعله‌های آتش شد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، برخی اوقات افراد با خرید وسیله‌ای ارزان قیمت در حالی که به اشتباه تصور می‌کنند توانسته‌اند مقداری از پول خود را با تهیه چنین وسیله‌ای پس‌انداز کنند، اما وقوع یک حادثه وحشتناک همه تصورات آن‌ها را ویران می‌سازد. مانند اشتباه حادثه‌ساز خانواده‌ای اهل شهر "ایپوه" مالزی که خرید یک شارژر تقلبی ارزان قیمت آن‌ها را به دردسری بزرگ انداخت.

آتشی که از این شارژر تقلبی ایجاد شده بود، به تمام خانه سرایت و نه تنها خانه آن‌ها بلکه به منزل دو همسایه آن‌ها نیز خسارت وارد کرد. در این حادثه که در ساعت ۸ شب چهارشنبه رخ داد سه خانه مسکونی به علت استفاده از یک شارژر تقلبی در شعله‌های آتش سوختند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی مالزی شروع آتش‌سوزی از خانه‌ای بود که در آن یک دختر و پسر به ترتیب ۵۰ و ۴۵ ساله به همراه مادرشان زندگی می‌کردند. بنا به گفته این دختر پس از آنکه او صدای مهیبی را از داخل اتاق خواب برادرش شنید ناگهان شعله‌های آتش تمام خانه را در برگرفت.

 

 

این دختر با دیدن این صحنه تلاش کرد تا مادر سالخورده‌اش را که قادر به حرکت نبود، بلافاصله از خانه خارج کند. این دختر و پسر از مادر سالخورده‌شان مراقبت می‌کردند. برادر این دختر نیز با مراجعه به محل وقوع انفجار متوجه شد که شارژر تلفن همراهش موجب آتش‌سوزی شده است. این مرد میانسال که در عملی اشتباه تلاش می‌کرد با آب شعله‌های آتش را خاموش کند موجب سرایت آتش به تمام نقاط خانه شد.

آتش‌نشانان محلی برای مهار آتش به محل حادثه فرا خوانده شدند، اما شعله آتش به سرعت خانه اول را فرا گرفته بود. مأموران پس از ۲ ساعت موفق به مهار و خاموش کردن آتش شدند. در این حادثه به خانه نخست حدود ۸۵ درصد، به خانه دوم حدود ۱۰ درصد و خانه سوم نیز حدود ۵ درصد خسارت وارد شد. بنا به گفته این مرد استفاده از شارژر تقلبی و غیراورجینال موجب بروز این حادثه شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما