شوک مربی ایتالیایی به هواداران استقلال؛ پولی به من پرداخت نشده است!

کدخبر: 316312
​اقتصادنیوز: آندره استراماچونی در استوری همسرش به اتفاقات چند روز اخیر و جدایی اش از استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، آندره استراماچونی سرمربی مستعفی استقلال در استوری همسرش اعلام کرد که دیگر نمی تواند با این شرایط مذاکره کند و رفتار باشگاه چهره حرفه ای او رو مخدوش کرده است. او گفت حتی نمیداند که این افراد میخواستند مرا به استقلال برگردانند یا خیر!!

او در این استوری گفت:

در جواب ده ها خبر اشتباه که در روزهای اخیر در بعضی از رسانه های ایران و دنیا منتشر شده، میخواهم بگویم از روزی که پس از پنج ماه حضور در تهران به اینجا برگشتم هر روز دنبال راه حلی بودم که دوباره به تهران برگردم و کارم را دوباره با استقلال و بازیکنان شروع کنم و در آخر با تماشاگران شاد باشم
با وجود همه اقداماتم متاسفانه، هیچ به طور کامل از سوی باشگاه انجام نشده است. با ناراحتی باید بگویم هیچ چیزی در این نه روزی که تهران را ترک کردم تغییر نکرده است. من دیگر مربی استقلال نیستم. حتی تصویری منتشر شده که پولی برای من انتقال داده شده که صحت ندارد و چیزی پرداخت نشده. این خیلی برای من بد است و وکلایم دارند سعی می کنند از خقوق من محافظت کنند.
این برای من سخت است و باید به طرفدارانم بگویم که نمی توانم با این شرایط کنار بیایم. این موضوع در حال خدشه وارد کردن تصویر من به عنوان مربی حرفه ایست.
من واقع نمی دانم این اراد می خواهند مرا در استقلال نگه دارند اما چیزی که می دانم این است که خیلی خسته ام. خسته از این پنج ماه، خسته از این رفتار مدیریت باشگاه،
از بازیکنانانی که در این مدت با من تماس بودن تشکر میکنم از چیزی که به من دادند وبه خاطر نتایجی که به دست آوردیم از آنها می خواهم امروز پیروز شوند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما