کدخبر: ۳۱۶۹۶۸ لینک کوتاه

کلاه قرمزی به تلویزیون باز می‌گردد؟

اقتصاد نیوز: مدیر شبکه دو سیما درباره سریال‌ها و برنامه‌های جدید این شبکه و همچنین سرنوشت برند‌های مطرحی همچون عموپورنگ و کلاه قرمزی، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایران آرت، محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما در حاشیه نشست خبری "هزار راه نرفته" درباره برنامه‌ها و تولیدات جدید شبکه دو و درباره سریال نوروزی و رمضانی این شبکه نیز بیان کرد: سریال "کامیون" به کارگردانی مسعود اطیابی برای نوروز ۹۹ در حال تولید است که امیدواریم مطابق ذائقه مخاطب باشد. همچنین سریال حامد عنقا یکی از این گزینه‌های ماه مبارک رمضان ۹۹ است.

جلوه همچنین به پخش سریال "از سرنوشت" اشاره و عنوان کرد: بعد از مجموعه "حکایت‌های کمال" که این شب‌ها در پایان پخش قرار دارد، از هفته آینده سریال "از سرنوشت" روی آنتن می‌رود. سریال "از سرنوشت" در سه فصل ساخته می‌شود که دو فصل آن امسال و فصل سوم در بهار سال آینده روی آنتن می‌رود. همچنین سریال "بوم و بانو" در حوزه تاریخ معاصر، "بیگانه‌ای با من است" در ۲ فصل، "شاه‌رگ" با روایتی از رخدادهای سال ۶۰ از دیگر مجموعه‌هایی است که طی یک سال آینده تولید و پخش می‌شود.

عمو پورنگ با برند خود می‌آید

وی با اشاره به تولید برنامه‌ای توسط تیم عموپورنگ عنوان کرد: بعد از تولید مجموعه سه فصلی "محله گل و بلبل" که کار بسیار وسیع و گسترده‌ای بود و بیش از ۲۵۰ قسمت سریال نمایشی ادامه داشت، در مجموعه جدیدی که قرار است با محوریت عمو پورنگ به تولید برسد ترکیبی از نمایش داستانی و اجراهای نمایشی را می‌بینیم که این هم کار عظیمی است و در حال تولید است. این مجموعه بنا بود برای اسفندماه و نوروز به پخش برسد و سپس پخش آن از شبکه دو ادامه یابد.

جعفری‌جلوه با اشاره به یک مسابقه دیگر در شبکه دو گفت: مسابقه "جاذبه" با نام جدید "چهار چهار دو" رقابتی دو گروهی است و تا حدی به مستندسازی از پهنه وسیع ایران اتکا دارد و هر یک از شرکت‌کنندگان خطه‌ای از کشور را در رقابت با یکدیگر معرفی می‌کنند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند