کدخبر: ۳۱۷۳۴۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نماینده اصولگرا:

در «منصوبین حکومت» خیلی کم مشکل داریم، در «منتخبین» مشکل پیدا می‌کنیم

اقتصادنیوز؛ حسین نقوی حسینی، نماینده اصولگرا و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: ما در منصوبین حکومت خیلی مشکل کم داریم. ما در منتخبین مشکل پیدا می‌کنیم، نمایندگان منتخب!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در اعتکاف جمعی از دانشجویان، طلاب و مردم که در اعتراضی به ناکارآمدی دولت  در مسجد لولاگر تهران برگزار شد، طی سخنانی با موضوع « هدف ۴۰ ساله استکبار جهانی مبنی بر نابودی جمهوری اسلامی ایران از طریق جریان نفوذی داخلی»  گفت: دشمنان چهل سال است که برای از بین بردن انقلاب ما تلاش می کنند ولی موفق نشدند.

حسین نقوی

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به انقلاب از طریق نفوذ، ادامه داد: مقام معظم رهبری ده سال است درباره نفوذ هشدار می‌دهند، این مسئله باید جدی گرفته شود.

نقوی حسینی در ادامه  بیان داشت: چهل سال دارند تلاش می کنند ما را برگردانند سرجای قبلی‌مان؛ و در این رابطه از هیچ اقدامی دریغ نکرده‌اند از ترور، جنگ، تحریم، فشار گرفته تا ایجاد فتنه و تشکیل گروه‌های تروریستی‌ای مانند داعش. و همانطور که می‌دانیم داعش هدفش ایران بود.

وی در ادامه به انتخابات ۲  اسفند اشاره و تاکید کرد:‌نمایندگان  قسم خورده اند و باید  به اسلام، قرآن و به ولی فقیه وفادار باشند. این‌ گونه نمایندگان را بشناسید و بشناسانید.

این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به ناآرامی‌های اخیر گفت: رساندن حرف حق، راه دارد؛ راهش اغتشاش نیست؛ انتخابات است!

نقوی‌حسینی تاکید کرد: ممکن است یکی هم منصوب حکومت باشد ولی عملکردش خوب نباشد، همین است  دیگر ما هم آدم هستیم! ولی ما در منصوبین حکومت خیلی مشکل کم داریم. ما در منتخبین مشکل پیدا می‌کنیم، نمایندگان منتخب!

وی در  خاتمه از اقدام معتکفین برای حضور در مسجد و رساندن اعتراض خود به ناکارآمدی‌ها با این روش، تقدیر کرد و گفت: امیدوارم در سایر جاهای کشور این حرکت مردمی و خودجوش ادامه داشته باشد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند