کدخبر: ۳۱۷۵۰۴ لینک کوتاه

سخنگوی مطبوعاتی کارزار انتخاباتی بایدن به سرطان مبتلا شد؛

اولین تلفات کمپین انتخاباتی جو بایدن

اقتصادنیوز؛ «تی جی داکلو»، سخنگوی مطبوعاتی کمپین انتخاباتی جو بایدن، معاون رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا به سرطان ریه مبتلا شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ «تی جی داکلو»، سخنگوی مطبوعاتی کارزار بایدن، روز گذشته -‌شنبه- در پیامی توئیتری اعلام کرد: «خبری ناراحت‌کننده دارم که باید با دیگران در میان بگذارم: پس از چندین آزمایش به سرطان ریه مبتلا شده‌ام که البته وضعین ناخوشایندی است. از روز دوشنبه درمان را شروع می‌کنم و پزشکانم عالی بوده‌اند. باور دارم که می‌توانم این بیماری را پشت سر بگذارم».

Image result for TJ Ducklo

بایدن در واکنش به این پیام توئیتری،‌ در پیامی جداگانه اعلام کرد: «تی‌جی: قوی باش! من، جیل [همسر بایدن] و تمامی خانواده در کنار تو هستیم. در همه زمینه‌ها. تو روحیه فوق‌العاده‌ای داری و می‌توانی این بیماری را شکست دهی و وقتی چنین کنی با تو آن را جشن می‌گیریم. دوستت دارم و ما کنارت هستیم.»

این در حالی است که «بیائو بایدن»، پسر جو بایدن، در سال ۲۰۱۵ میلادی در پی ابتلا به سرطان مغز جان خود را از دست داده بود.

چندین نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ به خبر مبتلا شدن سخنگوی مطبوعاتی کارزار انتخاباتی بایدن به سرطان واکنش نشان داده و از وی حمایت کردند. 

«کوری بوکر» سناتور آمریکایی در واکنش به این خبر در پیامی توئیتری اعلام کرد: «از بیماری تی‌جی خبردار شده‌ام و می‌خواهم به او بگویم که آدمی قوی هستی و با این بیماری مبارزه خواهی کرد و شکستش خواهی داد. احترام زیادی برایت قائلم. برای آدمی قوی کار می‌کنی و بدان که بسیاری از ما در سراسر این کشور به تو فکر می‌کنیم و برایت انرژی می‌فرستیم».

وی افزود: «این پسر اهل جرزی برای تو نیرو می‌فرستد. امیدوارم که در انتهای مسیر تو را ببینم و می‌دانم که سرانجام پیروز خواهی شد».

«پیت بودجج» شهردار ساوث بند، در واکنش به این خبر گفت: «تمامی ما با دوستامان در تیم جو بایدن هستیم و برایت دعا می‌کنیم».

«الیزابت وارن»، سناتور ایالت ماساچوست نیز گفت: «تیم وارن به تو فکر می‌کند و هوایت را دارد».

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند