کدخبر: ۳۱۸۰۴۷ لینک کوتاه

رییس کمیته امداد: یک ‎میلیون و ۵۳۹ هزار خانوار زیر پوشش داریم

اقتصادنیوز: رییس کمیته امداد امام ‎خمینی(ره) گفت: یک‎میلیون و ۵۳۹ هزار خانوار در استان‎های مختلف کشور زیر پوشش این نهاد هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ،سیدمرتضی بختیاری پنجشنبه شب در دیدار با سیدسعید شاهرخی استاندار همدان اظهار داشت: همچنین ۶۲۹ هزار خانوار از محل بند ب تبصره ۱۴ به آمار جمعیتی زیر پوشش کمیته امداد امام (ره) اضافه شده اند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه در سطح استان ها شاهد حمایت های ویژه استانداران، ائمه جماعات، فرمانداران و نمایندگان مجلس از جمعیت زیر پوشش کمیته امداد امام (ره) هستیم.

بختیاری بیان کرد: اشتغال و حمایت از تولید داخلی ۲ محور اصلی برنامه های کمیته امداد در راستای کمک به محرومیت زدایی جامعه است و براین اساس تسهیلات خوبی را برای جمعیت تحت پوشش اختصاص داده ایم.

وی با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از همدان گفت: این استان یکی از استان های پیشتاز در اشتغالزایی به شمار می رود و در بازدیدهای انجام شده دستاوردهای خوبی را شاهد بوده ایم.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: همدان در اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد اقدام های ارزشمندی را صورت داده که قابل تحسین است.

وی حمایت های استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان و فرمانداران شهرستان های این استان در حوزه اشتغال و معیشت مددجویان کمیته امداد را مورد تقدیر دانست.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند