کدخبر: ۳۱۹۴۸۱ لینک کوتاه

معجزه فوتبال

​اقتصاد نیوز: مدل شادی هواداران برایتون بعد از گل دیدنی علیرضا جهانبخش، به نحوی بود که مو به تن میلیون‌ها ایرانی عاشق فوتبال سیخ شد و همه احساس غرور کردند. گل زدن به چلسی در دقیقه ۸۴ یک طرف و آن برگردان زیبا و دلنشین و به موقع هم یک‌طرف.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از آی اسپورت، از اهمیت گل جهانبخش همین بس که یکی مثل کریم باقری با آن همه آمادگی و هنر فقط ۶۷ دقیقه در لیگ انگلیس و در چارلتون بازی کرد، اما جهانبخش امسال سر جمع ۳ بار برای برایتون بازی کرده و ۲ گل هم زده که گلش به چلسی مسلماً ماندگار می‌شود. بازی‌های خوب علیرضا و گل‌های دیدنی‌اش حتی باعث شد گری لینه‌کر از او عذرخواهی کند. فراموش نکنیم جهانبخش به تیمی گل زد که سرمربی‌اش فرانک لمپارد مشهور بود و چلسی قطعاً یکی از مطرح‌ترین و متمول‌ترین تیم‌های انگلیس و دنیاست. 

از دیگر لژیونر‌های مطرح ایران سردار آزمون است. کسی که تنها ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان اروپای امسال بود و البته باعث افتخار ایران، اما راستش گل جهانبخش به چلسی هم بیشتر دیده شد و هم بیشتر چسبید. شاید حالا علیرضا بیش از هر کسی به معجزه فوتبال پی برده باشد. فوتبالی که می‌تواند ناگهان یک بازیکن نیمکت‌نشین آسیایی را تبدیل به تیتر روی جلد رسانه‌های اروپایی کند و به خودش هم اعتبار صدچندان بدهد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند