کدخبر: ۳۱۹۷۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
به کمتر از نابودی آمریکا در منطقه قائل نیستیم

الشرق الاوسط به نقل از اسماعیل قاآنی؛

به کمتر از نابودی آمریکا در منطقه قائل نیستیم

اقتصادنیوز؛ الشرق‌الاوسط به نقل از اسماعیل قاآنی، فرمانده جدید سپاه قدس نوشت: «ما وعده می‌دهیم که راه شهید سلیمانی را با همان استقامت پیش می‌بریم که همان ازاله و نابودی آمریکا در منطقه است و ما به کمتر از این‌ها قائل نیستیم».

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط که از لندن به روزرسانی می‌شود در عنوان گزارش خود مربوط به مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در تهران آورد: «جانشین سلیمانی قول اخراج آمریکایی‌ها از منطقه را داد».

الشرق‌الاوسط: جانشین سلیمانی قول اخراج آمریکایی‌ها از منطقه را داد

در این گزارش آمده است: «سردار سرتیپ "اسماعیل قاآنی" فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساعتی قبل از آغاز مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی و همراهانش در تهران در اظهارات تلویزیونی قول  انتقام و اخراج آمریکایی‌ها از منطقه را داد».

به گزارش الشرق الاوسط، سرتیپ قاآنی امروز گفت: «ما وعده می‌دهیم که راه شهید سلیمانی را با همان استقامت پیش می‌بریم که همان  ازاله و نابودی آمریکا در منطقه است و ما به کمتر از این‌ها قائل نیستیم».

این روزنامه در ادامه آورده است: «امروز "آیت الله خامنه‌ای" بر پیکر سردار سلیمانی در دانشگاه تهران نماز گزارد و در کنار رهبر عالی ایران، "حسن روحانی" رئیس جمهور، "علی لاریجانی" رئیس مجلس، "حسین سلامی" فرمانده سپاه پاسداران و "ابراهیم رئیسی" رئیس قوه قضائیه ایران حضور داشتند.

الشرق الاوسط افزود: «تابوت‌های پیکر سردار سلیمانی و همراهانش که با پرچم ایران پوشیده شده بود به مرکز تهران برده شد جایی که جمعیت زیادی جمع شده بود».

این روزنامه در ادامه آورده است: «تلویزیون ایران سخنرانی دختر سردار سلیمانی را در جمع کثیری از شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع پدرش پخش کرد که او در آن تاکید کرد روزهای سیاه در انتظار آمریکا و اسرائیل است.»

بازتاب بین‌المللی رسانه‌های مختلف درباره مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در تهران همچنان ادامه دارد؛ مراسمی که صبح امروز در تهران با حضور گسترده مردم برگزار شد.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند