کدخبر: ۳۱۹۸۴۸ لینک کوتاه

خون سردار سلیمانی وجه المصلاحه نشود

اقتصادنیوز: امام جمعه جهرم وی با اشاره به اینکه کسانی که باید مراقب بود تا خون سردار سلیمانی وجه المصلاحه نشود، گفت: آن کسانی که مسیر را برای این جنایت هموار کردند در ریخته شدن خون سردار سلیمانی شریک هستند.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمدحسین مدبر در دیدار با فرمانده تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی(عج) جهرم با تسلیت شهادت سردار رشید سپاه اسلام سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: خیل عظیم جمعیت در مراسم تشییع این شهید سرافراز نشان از آن دارد که خداوند مهر او را در دل‌ها قرار داده بود.

وی با اشاره به اینکه کسی که مومن باشد و کار خدایی کند خداوند نیز مهر او را در دل‌ها قرار می‌دهد، افزود: عزت و ذلت دست خداوند است و عزتی بالاتر از آن نیست که خداوند شهادت در راه خودش را به انسان عنایت کند.

امام جمعه جهرم عَلَمی که بر دوش سردار سلیمانی بود اکنون بر دوش دیگر سپاهیان است، بیان کرد: مادامی که مردم دل در گرو اسلام داشته باشند خداوند نیز پشت و پناه آنها است.

وی با اشاره به اینکه کسانی که باید مراقب بود تا خون سردار سلیمانی وجه المصلاحه نشود، تصریح کرد: آن کسانی که مسیر را برای این جنایت هموار کردند در ریخته شدن خون سردار سلیمانی شریک هستند.

مدبر به لزوم انتقام سخت از استکبار جهانی تاکید کرد و گفت: چنانچه دشمن پاسخ این اقدامش را نگیرد به کار خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه باید با جرأت، دقت و درایت سیلی محکمی را به دشمن وارد کرد، ابراز داشت: دشمن باید به سرعت جواب دندان شکنی را دریافت کرده تا دیگر جرأت چنین اقدام گستاخانه‌ای را نداشته باشد.

فرمانده تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی(عج) نیز در سخنانی با اشاره به ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی، اظهار داشت: هر چه زمان بگذرد ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی بیشتر مشخص می‌شود.

سردار سید نورالله حسینی با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی یک نابغه نظامی بود، افزود: اخلاص، گذشت و فداکاری از ویژگی‌های این سردار شهید بود که جوانان را به خود جذب می‌کرد.

وی با اشاره به مدیریت سردار سلیمانی در اتحاد و گردهم آوردن اقوام مختلف، تصریح کرد: سپاه ضربه سختی را به پیکره عاملان شهادت سردار سلیمانی وارد می‌کند.

فرمانده تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی(عج) با اشاره به اینکه دوری از سردار سلیمانی برای ما سخت و دشوار است، عنوان کرد: همانطور که زندگی این سردار شهید سبب عزت مسلمانان بود شهادتش نیز عزتی برای امت است.

 

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند