کدخبر: ۳۱۹۹۸۴ لینک کوتاه

ترس ترامپ از شعار آمریکایی‌ها در استادیوم‌های ورزشی

​اقتصاد نیوز:دونالد ترامپ به دلیل شعار‌های احتمالی هواداران فوتبال آمریکایی ممکن است تصمیم خود را برای تماشای یک دیدار از لیگ راگبی کنسل کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تابناک ، هفته پیش دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا دستور به شهادت رساندن سپهد قاسم سلیمانی را از راه ترور صادر کرد. تصمیمی که با واکنش‌های منفی بسیاری از جهان ورزش و حتی ورزشکاران آمریکایی مواجه شد.

ترامپ قصد دارد ۱۳ ژانویه برای تماشای بازی پلی آف میان تیم‌های دانشگاهی کلمسان و و لیوئیزیانا به نیو اورلینز در ایالت لوئیزیانای آمریکا سفر کند. این اولین باری نیست که ترامپ قصد دارد تا برای تماشای راگبی به این ایالت سفر کند. ترامپ در گذشته دیدار راگبی در لیگ حرفه‌ای را از نزدیک تماشا کرده بود، اما خاطره چندان خوبی برای او باقی نماند.

ترامپ در آن بازی به محض ورود به استادیوم با شعار دسته جمعی «دستگیرش کنید!» رو به رو شد و تا دقایقی از بازی هواداران ۲ تیم به رئیس جمهور منفورشان را هو کردند. حالا هم ممکن است به دلیل به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی به دستور ترامپ، او سفر خود را به ایالت لوئیزیانا لغو کند تا با خشم دوباره مردم کشورش مواجه نشود.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند