کدخبر: ۳۲۰۵۳۱ لینک کوتاه

عامل تیراندازی در کازرون دستگیر شد

پلیس اعلام کرد: یک نفر از عاملان تیراندازی در خیابان قدمگاه کازرون شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی شهرستان کازرون شامگاه جمعه در این باره گفت: شامگاه پنجشنبه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تیراندازی منجر به مجروح شدن دو نفر در خیابان قدمگاه شهرستان کازرون شد، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ محمد عبادی نژاد افزود: ماموران در بررسی های اولیه مطلع شدند که سرنشینان خودرویی به علت اختلاف بر سر تصادف جزئی به سمت ۲ نفر برادر که جلوی یک مغازه ایستاده بودند تیراندازی کردند و متواری شدند. 

وی با اشاره به اینکه هر ۲ نفر که برادر بودند بر اثر تیراندازی با اسلحه ساچمه زنی مجروح شده اند، گفت: مجروحان به بیمارستان انتقال و حال آنان رضایت بخش است.

فرمانده انتظامی کازرون با بیان اینکه ماموران با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند در یک عملیات ضربتی یکی از متهمان را شناسایی و دستگیر کنند، بیان کرد: در این خصوص خودرو ضارب و یک قبضه اسلحه ساچمه زنی نیز کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری همدستان ضارب ادامه دارد، افزود: کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت در جامعه شوند پلیس با آنان برخورد می کند.

شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز واقع است. 

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند