کدخبر: ۳۲۰۶۶۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تشکیل کارگروه رسیدگی به مسائل کنسولی جانباختگان حادثه هوایی اخیر

موسوی خبر داد:

تشکیل کارگروه رسیدگی به مسائل کنسولی جانباختگان حادثه هوایی اخیر

اقتصادنیوز : سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از تشکیل کارگروه ویژه رسیدگی به مسائل کنسولی جانباختگان حادثه تأسف بار هوایی اخیر در وزارت امور خارجه خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اظهار تأسف عمیق از درگذشت ۱۷۶ نفر از مسافران و کادر پرواز تهران - کیف و اعلام مراتب همدردی با خانواده و بازماندگان این حادثه دلخراش اعلام کرد: در اجرای دستور اکید رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران و تاکید وزیر محترم امور خارجه برای رسیدگی فوری به مسائل کنسولی جانباختگان این حادثه تأسف بار، یک کارگروه ویژه در معاونت امور مجلس و ایرانیان این وزارت خانه با مأموریت رسیدگی به درخواست‌های خانواده‌های بازماندگان و انجام خدمات مورد نیاز تشکیل شده است.

موسوی افزود: همچنین دستورات لازم به کلیه نمایندگی‌های سیاسی و کنسولی جمهوری اسلامی ایران و دفاتر داخلی و فرودگاهی خود برای رسیدگی ویژه به درخواست‌های مرتبط با این موضوع صادر کرده است.

سید عباس موسوی در پایان تاکید کرد: وزارت امور خارجه خود را داغدار و شریک غم فقدان تک تک جانباختگانی می‌داند که عمدتاً از میان جوانان، نخبگان و دانشگاهیان کشورمان بودند و امیدوار است این خدمات کوچک، تسلی بخش ذره‌ای از اثرات بسیار این مصیبت بزرگ باشد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند