ترامپ رکورد تعداد توییتهای خود را شکست!

کدخبر: 322536
اقتصاد نیوز:رئیس جمهور ایالات متحده، نسبت به همتایان پیشین خود، سابقه فعالیت قابل توجهی در شبکه های اجتماعی دارد و یکی از مهمترین بسترهای اجتماعی مورد علاقه وی، توییتر است. اکنون او رکورد فعالیت خود در توییتر را شکسته است.

به گزارشاقتصاد نیوز به نقل از انتخاب، رئیس جمهور ایالات متحده درمورد دادگاه استیضاح خود در مجلس سنای آمریکا و دموکرات هایی که می خواهند او را شکست دهند و خیلی چیزهای دیگر ، توییت و بازتوییت کرد.

به گزارش Factba.se؛ سرویس خدماتی که اطلاعات مربوط به ریاست جمهوری ترامپ را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند ، تا ساعت 4:25 بعد از ظهر روز چهارشنبه ، ترامپ پیش از 123 پست توییتر  منتشر و رکورد پیشین خود را شکست. رکورد قبلی ترامپ در توییت های یک روزه در طول زمان حضورش در کاخ سفید در 12 دسامبر 2019 ثبت شد ، روزی که کمیته قضایی مجلس نمایندگان در جلسه ای ماراتن خود را با ترامپ برای تأیید دو ماده استیضاح علیه رئیس جمهور افتتاح کردند.

در سپتامبر سال 2019 ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده، طرح استیضاح علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را آغاز کرد. این روند پس از ادعاهای یک سؤال کننده مبنی بر اینکه ترامپ و مقامات ارشد وی سعی کردند ولدیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین را برای تحقیق در مورد جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق و کاندیدای حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 و پسرش هانتر بایدن را تحت فشار قرار دهند آغاز شد.

اکنون به نظر می رسد ماجرای استیضاح برای دونالد ترامپ بیش از حد گران تمام شده است چرا که او در یک روز 123 توییت را به موضوع مذکور اختصاص داده  است. البته به گزارش Factba.se ، ترامپ با ثبت 161 پست در ژانویه 2015 ، رکورد تمام وقت خود برای توئیت ها را در یک روز قبل از رئیس جمهوری ثبت کرده است.

تیتر یک
  • روایت اکونومیست از هزینه‌های زیست‌محیطی گسترش رمزارزها

    اقتصادنیوز: هفته‌نامه اکونومیست با هشدار نسبت به پیامدهای زیست‌محیطی تولید بیت‌کوین، نوشته است که بدون ایجاد مقررات…

از دست ندهید
بلیط هواپیما