رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران:

داعش آمده بود در منطقه بماند اما سردار سلیمانی و یارانش آن را نابود کردند

کدخبر: 322699
اقتصادنیوز : رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران گفت: یک درس مهم که سردار سلیمانی به همگان داد این بود که باید سرباز و مطیع امر ولایت باشیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام سید ناصرالدین نوری‌زاده شامگاه شنبه ۵ دی‌ماه در مراسم گرامیداشت سردار سلیمانی و مراسم فاطمیه که در مسجد امام رضا (ع) شهرستان ورامین برگزار شد، تصریح کرد: خوش به حال سردار سلیمانی که عمری در حال جهاد بود و در پایان عمرش مُهر شهادت بر روی کارنامه‌اش خورد.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی در طول چهل سال انقلاب مدام مشغول جهاد بود، ادامه داد: شما در هیچ جا مشاهده نکردید که ایشان وابسته به عنوان‌هایی از جمله سردار، سپهبد و ... باشند، بلکه همیشه خود را سرباز ولایت می‌دانستند و بعد از شهادت خود در وصیت‌نامه‌شان آوردند که بر روی سنگ قبرم بنویسید سرباز انقلاب هستم.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران افزود: داعش آمده بود در منطقه بماند اما سردار سلیمانی و یارانش آن را نابود کردند. سردار سلیمانی چهره‌ای بین‌المللی بود و همانگونه که در احادیث مشاهد کرده‌ایم کسی که برای خدا قدم بردارد، خدا به او عزت می‌دهد. حقیقتا سردار قاسم سلیمانی برای خدا جهاد کرد.

نوری‌زاده اظهار کرد: شهادت سردار سلیمانی برکات فراوانی داشت که یکی از مهم‌ترین آنها اتحاد بیشتر بین کشورهای عراق و ایران بود و یک درس مهم هم به همگان داد که باید سرباز و مطیع امر ولایت باشیم.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران بیان کرد: چهل سال پای این انقلاب ایستاده‌ایم. اگر پای ولی فقیه نباشیم دشمنان هر دو یعنی ملت و ولی فقیه را می‌زنند. دشمنان ما برای نابودی این انقلاب از هیچ‌ تلاشی دریغ نمی‌کنند. دشمنان می‌خواهند جوانان ما را از این راه دور کنند. آنها کینه این انقلاب و نظام را به دل دارند.

وی در پایان یادآور شد: اگر می‌خواهیم جوانان و نوجوانان از بسیاری از خطرات دشمنان محفوظ باشند باید آنها را با مساجد پیوند بزنیم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما