کدخبر: ۳۲۳۴۷۹ لینک کوتاه

دردسر های عجیب فیلم ایرلندی برای اسکورسیزی

اقتصاد نیوز: فیلم سینمایی «ایرلندی» با نقش‌آفرینی رابرت دنیرو و فیلمنامه‌ای نوشته استیون زالیان، در ۱۰ بخش اسکار ازجمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی نامزد جایزه شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین؛ اسکورسیزی درباره تفاوت این فیلم با ساختار سایر فیلم‌هایش به ورایتی گفت: «من از سوی نتفلیکس حمایت مالی می‌شدم و دلیلی نداشت خودم را محدود کنم. ۴۵‌سال فیلمسازی کرده‌ام؛ چرا نباید سراغ اکتشاف بروم؟ شما به‌عنوان فیلمساز باید همیشه بهترین خود را ارایه دهید؛ چه کسی می‌داند شاید این آخرین فیلم‌تان باشد.»

او همچنین در مورد بازیگرانش گفت: «من از آنا پاکوین خواستم نقش پگی را بازی کند؛ شاید تنها یک خط دیالوگ داشته باشد، اما می‌دانم که جواب می‌دهد؛ او با چشم‌ها و زبان بدنش چیزهای زیادی می‌گوید. من به اندازه کافی خوش‌شانس بودم که با مردان و زنان موفقی کار کردم.»

او درباره سخت‌ترین قسمت فیلمسازی‌اش هم گفت: «زجرآورترین بخش، فیلمبرداری است. از نظر فیزیکی بسیار سخت است. زمانی که هوا گرم است، دوست ندارم فیلمبرداری کنم و وقتی هم سرد است، نمی‌دانم از کجا شروع کنم، اما گرما بدترین شرایط است و پشه‌ها همیشه به سمت من می‌آیند!»

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند