کدخبر: ۳۲۳۵۵۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

مجری پُرحاشیه به تلویزیون بازگشت!؟ +عکس

اقتصاد نیوز:فرزاد جمشیدی مجری صداوسیما که حدود پنج سال از عرصه اجرای تلویزیونی دور بود، این روز‌ها با اجرای ویژه‌برنامه شبکه سه برای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به تلویزیون بازگشته است.

به گزارش اقتصاد نیوز، برنامه «یار مهربان» که از جمعه ظهر در دو نوبت به صورت زنده از مصلای تهران روی آنتن شبکه سه سیما رفته، در دو قسمت اول با دو مجری دیگر پخش شد و از شنبه بعدازظهر فرزاد جمشیدی را به عنوان مجری در اختیار دارد.

جمشیدی که با همان استایل آشنای خودش برنامه را اجرا می‌کند، بعد از این غیبت طولانی، هیچ اشاره‌ای هم به اتفاقات ممنوع‌التصویری و پرونده قضایی‌اش روی آنتن نکرد. او تنها در صفحه اینستاگرام خود از این بازگشت ابراز خوشحالی کرده و نوشته است: «بعد از گذشت سال‌ها و عبور از فراز و فرود آن دهلیز‌های دلتنگی، نمایشگاه کتاب برای آمدن دوباره‌ام به تلویزیون پادرمیانی کرد».

فرزاد جمشیدی

جمشیدی که به عنوان مجری تخصصی برنامه‌های معارفی تلویزیون مشهور شده بود، این بار اجرای برنامه‌ای در حوزه کتاب را به عهده گرفته است. او در همین ۳، ۲ برنامه هم نشان داده که همچنان اجرای درجه‌یکی دارد و در حوزه کتاب نیز مطلع است.

ویژه‌برنامه «یار مهربان» در حالی وظیفه پوشش نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را برعهده دارد که در سال‌های گذشته این وظیفه به شبکه چهار سیما سپرده شده بود. «یار مهربان» این روز‌ها در دو نوبت ۱۰:۳۰ و ۱۵:۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود.

بازگشت این مجری باسابقه به شبکه سه، پیام خودش را نیز دارد. این اتفاق در حالی افتاده که علی فروغی مدیر جوان این شبکه کمتر از یک ماه پیش به این مسئولیت منصوب شده است. با توجه به این که تا پیش از روی آنتن رفتن برنامه، هیچ خبر یا شایعه‌ای مبنی بر بازگشت این مجری به تلویزیون به گوش نمی‌رسید، می‌توان مطمئن بود مدیریت شبکه سه سیما در این بازگشت نقش داشته است؛ به ویژه آن که فروغی رئیس سابق بسیج صداوسیما بوده و سابقه این نهاد با سابقه جمشیدی به عنوان مجری برنامه‌های معارفی، همخوانی دارد.

حالا می‌توان انتظار داشت برنامه کوتاه «یار مهربان» که در حکم شروعی آزمایشی برای دور جدید فعالیت او در تلویزیون است، با بازخورد‌های مثبت احتمالی، به تولید و پخش برنامه‌ای سحرگاهی برای تلویزیون منجر شود؛ برنامه‌ای که حالا دیگر مشخص نیست از کدام شبکه پخش شود. از طرفی شبکه یک خانه قدیمی فرزاد جمشیدی محسوب می‌شود و او در روز‌های پیش از ممنوع‌التصویری مجری برنامه‌هایی، چون «ماه خدا» و «یاد خدا» در این شبکه بوده و از طرف دیگر، شبکه سه بازگشت او را به تلویزیون رقم زده است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند