کدخبر: ۳۲۳۵۷۵ لینک کوتاه

جنجال استفاده از لوازم آرایشی برای دختر خردسال +عکس

اقتصاد نیوز:انتشار عکسی از بازیگر زن کشورمان در حال استفاده از رژ لب برای دختر خردسالش سبب شگفتی بسیاری از کاربران شده است!

به گزارش اقتصاد نیوز، شیلا خداد بانوی بازیگر ایرانی در یک پست که در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده است، در حال استفاده از رژ لب برای دختر خود است. این عکس سبب شد تا بسیاری از کاربران نسبت به آن واکنش نشان دهند.

بسیاری از کاربران با تحسین زیبایی طبیعی دختر شیلا خداد، معتقدند که استفاده از لوازم آرایشی برای کودکان کار بسیار ناپسند و مضری است و سبب می شود تا مواد شیمیایی به داخل بدن کودک برود.

به گفته این دسته از کاربران، هر چقدر که رژ لب از برند خوبی هم تهیه شده باشد اما درصدی از آن از سرب است و برای بدن کودک بسیار مضر است.

شیلا خداداد

عده‌ای دیگر از کاربران عنوان کردند که در زمان کودکی آنها حتی استفاده از لاک نیز ناپسند شمرده می شد اما در حال حاضر مادر خود اقدام به آرایش کردن دختر خود می کند.

بعضی از کاربران نیز عنوان کردند که این حریم شخصی این بازیگر است و او بعنوان مادر، خود صلاح کودک خود را می داند. نظر بعضی از کاربران نیز این است که در این عکس فقط ژست رژ لب زدن وجود دارد و در حقیقت شیلا خداداد این کار را نمی کند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند