کدخبر: ۳۲۴۱۵۲ لینک کوتاه

لیونل مسی به سیم آخر زد !/ اولتیماتوم نابغه

اقتصاد نیوز:لیونل مسی پس از اتفاقات یکی دو روز اخیر به شدت از شرایط موجود در بارسلونا ناراضی است.

به گزارش اقتصاد نیوز، بارسلونا در شرایط دشواری قرار گرفته است. این اتفاق پس از اظهارات اریک آبیدال، مدیر فنی باشگاه رخ داد. او در مصاحبه با اسپورت به بارسای ارنستو والورده اشاره کرد و گفت که اگر به بازی بازیکنان نگاه کنید و نتایج در نظر گرفته نشود، کاملا مشخص بود که بازیکنان خیلی تلاش نمی کنند. من روی جزییات توجه داشتم. خیلی از بازیکنان راضی نبودند و کار نمی‌کردند. 

اظهارات آبیدال با واکنش بسیار تند مسی در اینستاگرام همراه شد تا بارسا وارد یک بحران جدی شود.

در نهایت اما بر خلاف تصورات، جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا پس از جلسه با آبیدال تصمیم به حفظ او گرفت. تصمیمی که با حیرت لیونل مسی همراه شده است.

ساعتی پیش جوزپ پِدرِرول مجری معروف برنامه های پربیننده خوگونس و ال چیرینگیتو از شبکه لاسستا به نقل از منابع نزدیک به مسی فاش ساخت که فوق ستاره آرژانتینی تنها به یک شرط در بارسا خواهد ماند؛ اینکه تابستان پیش رو انتخابات زودهنگام برگزار شود و بارتومئو سکان ریاست را به دست کسی دیگر بسپارد. مسی معتقد است که با تصمیم اخیر بارتومئو او عملا در جبهه آبیدال ایستاده و با حضور او دیگر جای ماندن در بارسلونا نیست.

دیروز چند رسانه معتبر اروپایی اعلام کردند باشگاه های منچسترسیتی، پی اس جی، منچستریونایتد، اینتر و یوونتوس تیم های خواهان مسی هستند.

در حال حاضر به نظر می رسد تنها راه ماندن مسی در بارسا کنار رفتن بارتومئو و آبیدال باشد. فوق ستاره آرژانتینی در ابتدای فصل گفته بود که برایش دستمزد و بند جدایی اهمیتی ندارند و او فقط دوست دارد در بارسایی بازی کند که اهداف ورزشی مشخص و جاه طلبانه ای داشته باشد. مسی تیم مدیریتی فعلی را ناکارآمد می داند.

 

این مطلب برایم مفید است
469 نفر این پست را پسندیده اند