کدخبر: ۳۲۴۲۷۵ لینک کوتاه

برگزاری عروسی دسته جمعی زیر سایه ویروس کرونا در هنگ کنگ+عکس

اقتصادنیوز: یک کلیسا در هنگ کنگ تصمیم گرفته است مراسم ازدواج زوجهای جوان را به شکل دسته جمعی برگزار کند. هدف از این کار ایجاد حس همدلی و آرامش میان افرادی است که در آستانه زندگی مشترک در خطر ویروس کرونا قرار دارند.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، حدود 30 هزار نفر در یک محل برگزاری کنسرت و جشن ها گرد هم جمع شدند تا در مراسم ازدواج دسته جمعی دهها زوج شرکت کنند.

یک دانشجوی جوان دیگر که در این شرایط ازدواج کرده است می گوید: " دروغ است اگر بگویم اصلاً نگران ویروس کرونا نیستم اما احساس می کنم امروز از ویروس محافظت می شوم."

کره جنوبی 24 مورد رسمی از شیوع بیماری کروناویروس جدید را در خاک خود ثبت کرده است. این در حالی است که تعداد مردگان در چین بیش از 30،000 مورد است.جانگ یانگ چول  مسئول رسمی این مراسم گفت: " کلیسای ما با این رویداد یک گام بزرگ برداشت، ما سعی کردیم بین افراد آرامش و امنیت تزریق کنیم و به آنان حس مثبتی بدهیم."

برگزاری عروسی دسته جمعی از ترس ویروس کرونا در هنگ کنگ

نزدیک به 6000 زن و شوهر با لباس یکسان از 64 شهر مختلف در این مراسم با یکدیگر ازدواج کردند. این روزها که موجی سنگین از نا امیدی و انرژی منفی کشورهای بسیاری را به خود درگیر کرده است، به نظر می رسد هدف از برگزاری این مراسم کاهش این حس منفی است. این نخستین بار نیست که این نوع مراسم ازدواج دسته جمعی برگزار می شود.

نکته جالب در این مراسم را می توان این موضوع دانست که عروس و دامادها همه ماسک بر دهان داشتند.

این مطلب برایم مفید است
651 نفر این پست را پسندیده اند